Facebook Google+ Twitter

Włamali się na stronę internetową PiS-u

Ktoś włamał się do serwera, na którym znajduje sie strona internetowa PiS. "Z okazji wyborów glosuj na PO ;-)" - tak kończy się ostatnia wiadomość umieszczona w serwisie.

strona Lubelskiego Okręgu PiS / Fot. www.pis.lublin.plInformację o tym, że strona zmieniła nieco zawartość pojawiła się na grupie dyskusyjnej pl.regionalne.lublin a także na popularnym lubelskim forum -LubForum.pl. Ostatnia wiadomość ewidentnie nie jest autorstwa władz lubelskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości i kończy się zdaniem - "Z okazji wyborów glosuj na PO ;-)".

Ataku na stronę www.pis.lublin.pl dokonały grupy: fusi0n-group, DevilTeam,R.I.P Forbidd3n-Team. Do chwili ukazania się tej informacji nie uzyskaliśmy oficjalnego stanowiska ze strony władz lubelskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości. Obecnie, po wpisaniu adresu www.pis.lublin.pl otwiera się strona ogólnopolskiego komitetu tej partii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pan Puła chyba nie do końca wie o czym pisze. SiD, osoba która włamała się na stronę, jedynie pozdrowił m.in. członków grup fusi0n-group i DevilTeam, co w żaden logiczny sposób nie uzasadnia stwierdzenia, iż to członkowie w/w grup włamali się na strone PiS'u, wręcz przeciwnie, kto pozdrawia sam siebie? xD

Panie Mariuszu, życzę w przyszłości bardziej udanych artykułów. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oki !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.