Facebook Google+ Twitter

Włamywacze w policyjnym areszcie. Trzej bracia i koleś

Miłośnicy kreskówek doskonale znają braci Daltonów.Tak samo wyglądają, a każdy kolejny jest o głowę wyższy i głupszy od poprzedniego. Ich koszmarem był dzielny kowboj Lucky Luke. Pech nie opuścił też rodzimego gangu kradnącego olej.

 / Fot. Archiwum PolicjiPolicjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej w Białej Podlaskiej oraz funkcjonariusze Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim w wyniku pracy operacyjno-rozpoznawczej ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem.

 / Fot. pobrane z InternetuW toku przesłuchania przyznali się, że w sierpniu br. ich łupem padło 450 litrów oleju napędowego z maszyn rolniczych w Terebeli, w październiku dostali się do garażu w Woskrzenicach Małych, skąd zabrali 9 kanistrów z zawartością oleju napędowego, w tym samym miesiącu dokonali kradzieży z włamaniem do zbiorników paliwa w trzech samochodach ciężarowych również w Woskrzenicach Małych oraz włamania do garażu w Rokitnie. Wynieśli wówczas 110 l oleju napędowego.

 / Fot. Archiwum KMP Biała Podlaska- Sprawcami przestępstw okazali się trzej bracia, mieszkańcy gminy Terespol, w wieku 21, 22 i 25 lat oraz nieco starszy mieszkaniec gminy Zalesie – powiedział rzecznik bielskiej Policji kom. Jarosław Janicki. – Czterech młodych, pechowych przestępców wzorujących się na prawdziwym gangu Daltonów gdzie, jak wiadomo, nie wszyscy byli ze sobą spokrewnieni.

Łączna wartość skradzionego paliwa przekroczyła 8 tys. zł.

Dochodzeniowcy ustalają, czy gang "Daltonów" ma na koncie jeszcze inne kradzieże i włamania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.