Facebook Google+ Twitter

Właściciel Platformy SerwerSMS.pl z tytułem "Lidera Rynku 2012"

Firma Artnet, właściciel Platformy SerwerSMS.pl, otrzymała prestiżową nagrodę „Lider Rynku 2012” w dziedzinie Masowej Wysyłki SMS. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 24 maja w hotelu Sheraton w Warszawie.

Firma Artnet powstała w 2003 roku i przystąpiła do budowy systemu do obsługi kampanii SMS. Proces ten zakończył się w 2006 roku, gdy nastąpił komercyjny start platformy pod marką www.SerwerSMS.pl. Platforma prawdopodobnie jako pierwsza w Polsce zaoferowała usługę bezpośredniej komunikacji poprzez krótkie wiadomości tekstowe.

Obecnie Platforma SerwerSMS.pl posiada szerokie portfolio usług dostosowanych do potrzeb klienta w obszarach SMS, MMS, SMS VOICE. Obsługuje ponad 5000 partnerów, którzy generują ruch w sieci na poziomie 10-12 milionów SMS-ów miesięcznie. Swoje usługi oferuje przede wszystkim dużym firmom, bankom, serwisom internetowym oraz jednostkom samorządu terytorialnego i służbom.

Platforma SerwerSMS.pl prowadzi działania edukacyjne oraz promuje etyczne zachowania biznesowe w zakresie ochrony danych osobowych oraz przesyłania informacji na telefony komórkowe. Firma pokazuje w ten sposób „Jasną Stronę Komunikacji SMS”, udowodniając, że komunikacja mobilna oznacza
szansę na poprawę bezpieczeństwa i jakości życia ludzi w wielu dziedzinach życia.

„Przykład naszej firmy pokazuje, że po sukces można sięgnąć nie tylko działając w dużym ośrodku biznesowym. Mimo że nasza firma mieści się w Pniówku wygrywamy rywalizację z konkurentami z dużo większych miast i obecnie jesteśmy liderem w branży. W naszym przypadku receptą na sukces okazało się połączenie dobrego pomysłu na biznes z konsekwentną realizacją strategii rozwoju firmy. Otrzymaną nagrodę „Lidera Rynku 2012” zawdzięczamy profesjonalizmowi i zaangażowaniu naszych pracowników, a także zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy i klienci” – powiedział Daniel Zawiliński, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży, Platforma SerwerSMS.pl

Konkurs „Lider Rynku” odbył się po raz trzynasty. Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.