Facebook Google+ Twitter

Właściciel strony o nekrofilii otworzy zakład pogrzebowy

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-11-05 09:19

Konrad Rafalski z niewielkiego Koszęcina fascynuje się śmiercią. W internecie prowadzi stronę poświęconą nekrofilii. Zamieszcza na niej szokujące opisy i zdjęcia stosunków seksualnych ze zmarłymi, zwłok w daleko posuniętym rozkładzie. Wkrótce otwiera też zakład pogrzebowy.

"Rodzina Adamsów" - tak o nich mówią koszęcinianie. Na zdjęciu Konrad Rafalski i Sybilla Czok oraz jej córka / Fot. Waldemar Deska/Polska Dziennik ZachodniMieszkańcy Koszęcina są przerażeni. Najchętniej wygnaliby go i jego rodzinę z wioski: - Oni otworzyli zakład, tylko po to, żeby mieć dostęp do zwłok - mówią mieszkańcy.

Konrad Rafalski ripostuje: - Jedynym złem, jakie czai się w tej wiosce, jest ludzka głupota. Koszęcinianie nie tolerują nas z powodu naszej odmienności - podkreśla Rafalski. Dodaje, że wszystko robi w celach naukowych.

Tymczasem policja twierdzi, że mężczyzna nie łamie prawa. - Jedyne interwencje, jakie tam podejmowaliśmy, dotyczyły zbyt głośnej muzyki - wyjaśnia nadkom. Andrzej Jegerczyk z komendy w Lublińcu. - Nie możemy nachodzić człowieka tylko z powodu jego dziwnych upodobań.

Mieszkańcy wioski odbierają te upodobania jako prowokację. Rafalski wraz ze swoją partnerką Sybillą dekorują dom, obwieszając go kukłami wisielców, płonącymi dyniami, nagrobkami i ustawiając w ogródku karawan z manekinem przedstawiającym śmierć. W Koszęcinie dochodzi do rękoczynów. Przed sądem toczy się właśnie proces w sprawie pobicia Rafalskiego. Z kolei prokuratura badała, czy Rafalski groził sąsiadowi.

Grozy sytuacji dodaje fakt, że oprócz Sybilli i Konrada w domu mieszka dwoje dzieci w wieku 9 i 14 lat. Jaki wpływ na ich psychikę mogą mieć fascynacje opiekunów? - Warto byłoby, by rozwojowi dzieci przyglądał się szkolny pedagog - ostrzega dr Robert Kowalczyk, psycholog ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na naszą prośbę internetowej stronie o nekrofilii przyjrzą się specjaliści. - Istnieje podejrzenie, że może być miejscem kontaktów osób zainteresowanych specyficzną tematyką - mówi nasz informator.

Więcej w dzienniku "Polska".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.