Facebook Google+ Twitter

Wlazły i Zagumny wrócą do kadry?

W styczniu odbędzie turniej kwalifikacyjny w piłce siatkowej do Igrzysk Olimpijskich. Czy jest szansa na powrót do kadry Mariusza Wlazłego i Pawła Zagumnego? Nikt nie wyklucza takiego scenariusza.

Już 30 listopada Stephane Antiga poda skład reprezentacji Polski na turniej kwalifikacyjny w piłce siatkowej do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.
Kibice siatkówki czekają na ten moment z niecierpliwością, gdyż pojawiły się w mediach spekulacje, czy Mariusz Wlazły i Paweł Zagumny powrócą do gry z orzełkiem na piersi. Selekcjoner naszej drużyny nie odpowiedział jednoznacznie czy dwaj siatkarze powrócą do jego zespołu. Przypomnijmy, że zarówno Wlazły, jak i Zagumny ogłosili jakiś czas temu, że kończą przygodę z reprezentacją.
Całą sytuację podsumował i ocenił były trener kadry siatkarzy - Ireneusz Mazur: "Trzeba do tego podejść z chłodną głową i odczytać właściwie wypowiedź Stephana Antigi. Myślę, że Mariusz Wlazły, nie zmieni swojego postanowienia. Jeśli w kadrze pojawiłyby się kontuzje, to Paweł Zagumny mógłby zdecydować się na powrót do drużyny narodowej"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.