Facebook Google+ Twitter

Włochy. Handlowała kokainą z balkonu

Pomysłowość neapolitańczyków nie ma sobie równych. Aby uniknąć problemów z policją młoda kobieta sprzedawała narkotyki z balkonu.

Na 18 metrowym sznurze przywiązała mały koszyk i opuszczała go z balkonu za każdym razem kiedy miała klientów. Narkomani wkładali pieniądze po czym dostawali działkę.

Nikomu nie rzucało sie to w oczy, gdyż w Neapolu istnieje obyczaj robienia zakupów w ten właśnie sposób. Zwłaszcza przez starsze osoby, które mieszkają w budynkach bez windy. Wystarczy wychylić się za okno, zawołać znajomego sprzedawcę i włożyć do koszyczka kartkę z listą zakupów i pieniądze. Po chwili można wciągać zakupy na górę.

Pomysł ten został już wykorzystany przez innego handlarza narkotykami parę miesięcy temu ale najwidoczniej częste obniżanie koszyczka wywołało podejrzenia w okolicznych mieszkańcach. Handlarz trafił do więzienia. Dzisiaj zaaresztowano drugą pomysłową handlarkę.

Policja obserwowała cały przebieg transakcji, po czym udała się do mieszkania, z którego sprzedawano kokainę. Minęło 15 minut zanim pani domu otworzyła drzwi. Tyle czasu zabrało jej pozbycie się narkotyków. Policja jednak znalazła ślady kokainy. 20- letnia kobieta trafiła do kobiecego więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

pomysłowe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawe (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.