Facebook Google+ Twitter

Włochy. Lekarze pobili się podczas porodu pacjentki

W mieście Messina we Włoszech, w wyniku kłótni dwóch lekarzy, doszło do bijatyki. Zaatakowali siebie nawzajem, wybili nawet jedną szybę.

Według www.stol.it, tematem konfliktu ginekologów było cięcie cesarskie, szczegóły jednak są jeszcze nieznane. Awantura doprowadziła do ponad 1,5-godzinnego czekania 30-letniej pacjentki na poród. Miało to złe skutki.

Kobieta straciła tak dużo krwi, że wycięto jej macicę. Noworodek, który jest pierwszym dzieckiem pacjentki, również odniósł poważne obrażenia. Dwa razy zatrzymało mu się serce i trzeba się liczyć z tym, że dziecko będzie miało urazy do końca życia.

Zadaniem policji jest sprawdzenie, czy konflikt ginekologów wpłynął na utrudnienia przy porodzie. Szpital ubolewa nad tą dramatyczną sytuacją, a lekarzy natychmiast zwolniono z pracy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Witamy w serwisie debiutantkę. Ciekawostki z zakresu medycyny - specyficzny wybór tematów. Absolutnie prawidłowe i idealne internetowo, zwięzłe notatki prasowe. Przydałoby się tylko więcej tagów. Na duży plus zasługuje to, że źródła zagraniczne. Brakuje tego w serwisie, chociaż sporo tu DO mówiących różnymi językami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.