Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24221 miejsce

Włochy na warszawskich Włochach - gra miejska śladami Corleone

Spostrzegawczość i zręczność to Twoje mocne strony? Nazwisko Corleone nie jest Ci obce? Al Pacino, Marlon Brando oraz Robert De Niro kojarzą Ci się przede wszystkim z serią filmów "Ojciec chrzestny"? W sobotę przyjedź na Włochy!

Plakat akcji. / Fot. Włoska GraW najbliższą sobotę będzie można wcielić się w pracowników słynnego don Corleone. - Organizowana przez nas gra jest wspaniałym sposobem na spędzenie sobotniego popołudnia z rodziną i przyjaciółmi. Z nami można się nie tylko dobrze bawić, ale też przy okazji sporo nauczyć. Do udziału zapraszamy zarówno dorosłych, jak i rodziny z dziećmi. Zadania dostosowane są do różnego wieku uczestników - zaprasza Krystyna Radkowska z portalu ZwalczNude.pl, który wraz z Urzędem Dzielnicy Włochy organizuje akcję.

Z okazji 40. rocznicy zrealizowania legendarnego filmu Francisa Forda Coppoli, 2012 rok zamieni się w 1972. Gracze znajdą się w przededniu wesela, które znamy z pierwszych scen "Ojca chrzestnego". Warto starać się jak najlepiej wykonywać zadania zlecane przez szefa, bo najlepsi będą mogli uzyskać pozwolenie don Vita na taniec z jego córką.

Wkupienie się w łaski don Corleone nie będzie jednak łatwe. Trzeba umieć odnaleźć tajną wiadomość, poradzić sobie z pojedynkiem paintballowym czy wydostać się bez szwanku z jaskini hazardu. Znajomość włoskiej geografii, kinematografii i kuchni może okazać się bardzo pomocna.

Zabawa spodoba się nie tylko wielbicielom filmów z serii "Ojciec chrzestny", ale także entuzjastom literatury Mario Puzo. Grą powinien być usatysfakcjonowany każdy, kto ceni klimat czarnych garniturów z lat 40. i 50. oraz wartości takie jak dane słowo, honor i rodzina.

UWAGA! Zgłoszenia będą przyjmowane maksymalnie od 60 zespołów. Ponadto w każdej drużynie musi znajdować się przynajmniej jeden pełnoletni uczestnik. Udział w grze jest bezpłatny.

"Włoska Gra": sobota, 15 września, godz. 11, start w warszawskiej restauracji "Maho" (al. Krakowska 240/242).

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.