Facebook Google+ Twitter

Włochy - spór o toaletę

U nas dyskusje dotyczą tolerancji wobec innoseksualistów. Jeśli ktoś myśli nieprawomyślnie, to należy oskarżyć go o odszczepieństwo i wykluczyć ze społeczeństwa, a przynajmniej wypisać z klubu dyskusyjnego.

A we Włoszech trwa spór o toaletę, w szczególności dla transwestyty, a właściwie - transwestytki. Pewna deputowana stwierdziła, że nie życzy sobie (i pewnie innym), aby posłanka Vladimira Luxuria nachodziła ją w damskiej toalecie, skoro owa Vladimira urodziła się jako dżentelmen, choćby i wątpliwy. Niektórzy posłowie proponują utworzenie trzeciej toalety. Kwestię ma rozstrzygnąć komisja parlamentarna.Fot. Stock.xchng

A to owa Luxuria ma na czole napisane, że była facetem? Widać po niej męskie pochodzenie? Przeżycia męskiego życia wycisnęły na niej głębokie piętno? W którym miejscu? Kraj, w którym toczy się ta debata, to najwłaściwsze miejsce do takich dyskusji - należy jeszcze sprecyzować, czy owe kudełki (z polskiej nazwy państwa o obuwniczym kształcie) strzyżone są w trójkącik, czy w kółeczko. I według geometrii kierować na stronę (ale nie internetową). Jest coraz popularniejsze fryzjerstwo nie tyle z górnych partii ciała, co ze środkowych. I od tego uzależnić uznanie płci - kobieta czy mężczyzna...

I co na to krytycy jakichkolwiek opinii, które nie są zgodne w stu procentach z jedynie słuszną linią liberalnej Europy?

Ponieważ nazwisko tej pani brzmi oryginalnie, przeto można rzucić okiem do słownika, które słowa kojarzą się z nim. Otóż - luksus, rozkosz, bujność, płodność, zmysłowość, bogactwo... Co ta posłanka chciała nam przekazać przyjmując takie nazwisko? Że to wszystko ma, czy o tym wszystkim marzy? Że już jest szczęśliwa, czy dopiero będzie?

Włochy? Rozczesać owe kołtuny w ramach walki z kołtunerią i ocenić płeć, najlepiej kolektywnie i komisyjnie w Unii Europejskiej!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

"A we Włoszech trwa spór o toaletę, w szczególności dla transwestyty, a właściwie - transwestytki."

Gwoli ścisłości - dla transwestyty. Transwestytką jest kobieta przebierająca się za mężczyznę. Żeńska końcówka byłaby słuszna, gdyby Vladimiria L. była transseksualistką, czyli kobietą z męską przeszłością.
A w ogóle to dla osoby transpłciowej, bo posłanka nie jest ani transwestytą (na to jest za bardzo trans-), ani transseksualistką (na to z kolei jest za mało trans-).

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.11.2006 17:54

Zgadzam się z Piotrem. Poza tym transseksualistów i transwestytów nie jest aż tak wielu, więc nie będzie to chyba zbyt dotkliwy problem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobnie jak wspomniana deputowana, nie życzę sobie aby ktokolwiek, niezależnie od wątpliwości wokół jego płci, nachodził mnie w toalecie. Pomysł wydzielania toalet dla kolejnych grup ludzi jest jednak, w moim odczuciu, absurdalny. Wystarczającą prywatność zapewni każdemu zamykana kabina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.