Facebook Google+ Twitter

Włocławianie po raz drugi wybiorą najlepszą imprezę lata

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-19 16:47

Trwają przygotowania do drugiej edycji plebiscytu Włocławskiego Portalu Kulturalnego na Włocławskie Kulturalne Wydarzenie Lata '10.

Włocławskie Kulturalne Wydarzenie Lata / Fot. logo plebiscytuW tym roku włocławianie będą mogli typować wydarzenia odbywające się od 1 czerwca do 31 sierpnia.

- Jest to mała modyfikacja regulaminu. W zeszłym roku typować można było wydarzenia, które miały miejsce od 19 czerwca, od Dni Włocławka do końca wakacji - mówi Mariusz Frydrych, organizator i pomysłodawca plebiscytu. Postanowiliśmy dać szansę takim wydarzeniom jak Brukarnia czy Finał Turnieju Poezji Śpiewanej - dodaje.

Cała reszta przebiegać będzie identycznie jak w roku ubiegłym. Od 1 do 15 września internauci będą mogli zgłaszać poprzez specjalny adres e-mail swoje propozycje do Włocławskiego Kulturalnego Wydarzenia Lata '10 w trybie 1 mail = 1 głos na dane wydarzenie.

Spośród nadesłanych propozycji wybranych zostanie 5 - piątka, którą najchętniej typowaliście.
17 września rozpocznie się ostatni etap plebiscytu - głosowanie. Internauci przez 14 dni będą mogli raz dziennie zagłosować na dane wydarzenie.

Całość zakończy gala finałowa, podczas której poznamy zwycięzcę tegorocznej edycji. Przypomnijmy, że w zeszłym roku tytuł Włocławskiego Kulturalnego Wydarzenia Lata zyskał zorganizowany przez Włocławskie Centrum Kultury koncert - “Dzień w którym pękło niebo”. Jak będzie w tym roku? Dowiemy się za kilka miesięcy.

Włocławskiego Portalu Kulturalnego

autor: Barbara Politowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.