Facebook Google+ Twitter

Włocławska "Kulturka"

Od dwóch lat jest źródłem informacji o wydarzeniach kulturalnych dla mieszkańców Włocławka i regionu. Włocławski Portal Kulturalny jest przykładem tego, jak dobre pomysły procentują.

Nikt się nie spodziewał, że mały portalik prezentujący krótkie informacje, a raczej zapowiedzi wydarzeń kulturalnych przypadnie do gustu mieszkańcom Włocławka. Dziś każdego dnia odwiedza go ponad tysiąc użytkowników, czyli osób, które go odwiedziły szukając informacji o imprezach które się odbędą lub które już się odbyły.

Przez dwa lata istnienia portal zorganizował dwie imprezy (o charakterze kulturalnym oczywiście), które także przyczyniły się do wzrostu zainteresowania Kulturką. Jest również inicjatorem plebiscytu, w którym mieszkańcy wyłaniają Włocławskie Kulturalne Wydarzenie Lata. Takie działania portalu mają za zadanie zaangażowanie mieszkańców do czynniejszego udziału w życiu kulturalnym. Czy to się udaje? Tak. Świadczyć o tym może stale rosnąca popularność Włocławskiego Portalu Kulturalnego, która jest jednym z przykładów na to, że aby osiągnąć sukces niepotrzebne są ogromne nakłady, a jedynie chęci i zaangażowanie w to, co sie robi.

Założyciel portalu otrzymał wyróżnienie Prezydenta Miasta Włocławek w dziedzinie kultury przyznawane podczas wielkiej gali Pracownika i Twórcy Kultury. Było to wielkie zaskoczenie, ale i wyróżnienie, gdyż rywalizował z wieloma znamienitymi twórcami kultury.

W planach redakcji jest dalszy rozwój i zachęcenie lokalnych artystów do działania na rzecz propagowania kultury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.