Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

687 miejsce

Włoscy internauci tworzą mapę rozkoszy

Włosi zredagowali „mapę seksu” używając map z Googla. Tym sposobem chcą uniknąć grzywien za postój samochodem w miejscach, gdzie „urzędują” panienki lekkich obyczajów.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. AKPAOdkąd weszły w życie normy włoskiego “pakietu bezpieczeństwa” burmistrzowie włoskich miast otrzymali większą swobodę w zwalczaniu zjawisk o charakterze kryminalnym. Do nich zalicza się oczywiście prostytucję, a ponieważ problem ten jest praktycznie nie do zwalczenia burmistrzowie wpadli na pomysł karania zwolenników płatnego seksu. Wprowadzono zakaz zatrzymywania się samochodem na tych ulicach, gdzie zazwyczaj stoją panienki lekkich obyczajów. Za zatrzymanie się samochodem, nawet na chwilę, grozi grzywna 166 euro. Od 1 września grzywna wzrośnie nawet do 500 euro. Trudno mi sobie wyobrazić przebieg takiej akcji – panienki na chodniku a w krzakach policjanci gotowi wypisać mandat za chwilowy postój auta.

Jak poradzili sobie z tym włoscy zwolennicy płatnego seksu? Od niedawna na mapach Googla pojawiły się “mapy urzędowania prostytutek”. Dzięki temu włoski kierowca nie traci czasu na poszukiwanie i wybór kandydatki. Jedzie na miejsce wiedząc już mniej więcej kogo może tam spotkać. Wystarczy wejść na włoską wersję strony Googla i w opcjach wyszukiwania wybrać „Treść autorstwa użytkowników”. Po czym wpisać odpowiednie słowa, miasto i ukaże się nam mapa z zaznaczonymi punktami gdzie stoją panienki lekkich obyczajów i transseksualiści. Najwięcej punktów oznaczyli niejaki „a.carletto” i „so”, którzy zatroszczyli się również o to by udzielić - innym poszukującym płatnej miłości - jak najwięcej informacji.

Z map można dowiedzieć się czy na danej ulicy prostytutka pracuje w nocy czy w ciągu dnia, jakiego jest pochodzenia, ile ma lat, czy jest zadbana, czy dobrze się ubiera, czy jest szczupła lub puszysta i jaki typ usług wykonuje wraz z cennikiem oraz, która jest lepsza „w tym” czy „w tamtym”. Są również zamieszczane komentarze typu: Są bardzo ładne. Miłe. Stoją w dzień ze skromnym ubiorem. Są seksowne lub proszą o napiwek. Albo - Są mało aktywne. W zamieszczonych na mapie informacjach jest również kilka porad praktycznych typu: - Czy wybrana ulica jest uczęszczana, czy można się gdzieś schować, czy są jakieś domy w pobliżu, itp.
Jednym słowem „erotomańskie(?) vademecum”?

Dwa dni po ukazaniu się po raz pierwszy we włoskiej prasie tej informacji tutejsza policja oświadczyła, że dzięki mapom zwiększyła się liczba wlepianych przez nich grzywien, a od września wzrośnie częstotliwość kontroli, jak również wysokość kary – aż do 500 euro. / Fot. Google

Większość internautów zgodnie zauważyła, że ten serwis jest jedyny w swoim rodzaju pod względem informacji i dokładności. Jak piszą „nawet instytucje państwowe nie są tak szczególnie zaznaczone jak wyżej podane mapy”. Kto wie czy pomysłowi Włosi wkrótce nie zaproponują takiej opcji w samochodowym GPS...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

witaj,Jestem 37letnim optymistą ,choć życie dało mi
w,kości,w,ciąż,nie tracę,wiary w ludzi i Ciesze się każdym
kolejnym,dniem.Jestem romantykiem ,bez nałogów ,lubię kino i
dobrą,książke,uwielbiam gotować ,znak wodnik,wzrost
1,76,cenie,szczerość,uczciwość i poczucie humoru .Jeśli
chcesz - odpisz,do,Mariusz sms tel514016804.pozdrawiam
mariusz ,kiedy,sie spotkamy i poznamy odp moich oczu
plyną łzy,Bo w,mym,sercu jesteś Ty!Ciebie teraz przy mnie
nie,ma,A ja,tęsknie,bez wątpienia!Więc trzeba zmienić
koniecznie,By nasza,Milość,trwała WIECZNIE!!! może się
poznamy i spotkamy w,piątek lub,sobote.odp e-mail
ak120@wp.pl,własne m tei514016804aleksandrów-kuj szukam pani

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.08.2008 04:46

I dobrze że nie dają 100% pewności . Najsłabsze (moralnie) jednostki się pozarażają i wymrą .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.08.2008 22:41

Taki duży i nie wie że nic nie daje 100 % pewności ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 29.08.2008 02:48

gratis HIV ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Asen.. :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 28.08.2008 18:50

(+) Plus za nius... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.