Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3844 miejsce

Włosi wymieniają się na noc żonami

Milionom Włochów ich własne żony nie wystarczają: wymieniają je w nocy na małżonki swoich znajomych lub przyjaciół. Wpływowa gazeta "La Stampa" twierdzi, że w ten sposób urozmaica sobie życie seksualne co czwarta aktywna para małżeńska.

 / Fot. AKPANie jest to żadna zdrada ale normalny sposób życia, jak przedstawia to "La Stampa" na przykładzie jednej z par małżeńskich: Lara i jej mąż Luca od czasu do czasu postanawiają zostawić dzieci w domu i spędzić wieczór z innymi partnerami seksualnymi. Zwyczaj rozszerza się w zawrotnym tempie, głównie dzięki internetowi.

"La Stampa" podaje, że już pół miliona włoskich par regularnie wymienia się partnerami w prywatnych klubach seksualnych. Jak powiedział jeden z pracowników takiego klubu: - Spotykamy tutaj wszystkie grupy społeczne – łączy je to, że nie mają problemów finansowych. Przychodzą księgowi, lekarze, ale też piłkarze i politycy.”
Setki tysięcy kolejnych Włochów jednak woli mniej „formalne” sposoby: do wymian dochodzi na parkingach, specjalnie przygotowanych plażach a nawet na... cmentarzach.

Klub MagicNuar / Fot. strona internetowa klubu MNArtykuł w "La Stampie" jest reakcją na skandal, jaki wybuchnął w ubiegłym miesiącu, kiedy to w Mancie, w seksklubie „Magic Nuar” znaleziono 27-letniego Chorwata Dejana Delijevića, powieszonego na psiej smyczy. Był to wynik zabaw seksualnych, jakim oddawali się członkowie klubu.

Z tą praktyką w nieprzyjemny sposób zetknął się też włoski premier


Premier Silvio Berlusconi wywołał skandal, kiedy oznajmił publicznie: - (Dan Anders Fogh) Rasmussen jest najprzystojniejszym szefem rządu w Europie. Myślę, że przedstawię go mojej żonie, gdyż jest jeszcze przystojniejszy jak Cacciari.

Burmistrz Wenecji Massimo Cacciari powszechnie uważany jest za przedmiot pożądania żony Berlusconiego – Weroniki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

postępowe małżeństwa..nic tylko brać przykład :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pojęcie normalności jest bardzo relatywne. Dla osób, które wybierają taki sposób zachowania, jest to normalne. Wszystko zależy od wyznawanych wartości. Na przykład dla mnie to prosta droga do zniszczenia łączących ludzi uczuć, odsunięcia się od siebie. Przyznam, że pierwszy raz słyszę o swingowaniu w przypadku małżeństwa, dotąd raczej pisało się o swingujących "przyjaciołach".

Komentarz został ukrytyrozwiń

mialam na myśli " normalny sposób życia"..na pewno jakiś sty życia ale czy jest on normalny?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.08.2008 14:16

"Zdrada – ogólnie, świadome i intencjonalne zawiedzenie zaufania danego przez osobę." - wikipedia

Więc zdradą to być nie może, bo oboje z małżonków na to przystaje.

A samo zjawisko jest niestety smutne, przynjamniej dla mnie. Zachodnia kultura upada coraz niżej... Choć może rzeczywiście tacy jesteśmy? ... Tacy "zezwierzęceni"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To także żadna nowość dla nas. W Polsce bez większego trudu można znaleźć kluby swingersów...

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Nie jest to żadna zdrada ale normalny sposób życia"...hmm można by polemizować

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.