Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13538 miejsce

Włoska Wyspa Kobiet - Zabrze

W ciepły, sobotni wrześniowy wieczór w Hotelu Diament , Wyspa Kobiet świętowała swój 1szy jubileusz. Włoskie klimaty, które na każdym kroku towarzyszyły gościom dodały splendoru całemu wydarzeniu.

 / Fot. Ryszard Budniak / Fot. Zbigniew NatorskiLosowanie nagród / Fot. Ryszard BudniakAgnieszka Bury z Tomaszem Copik rozpoczęli V odsłonę Wyspy znaną piosenką Felicita Rominy Power i Al. Bano. Teresa Walerjańska , Joanna Spandel swoim wystąpieniem również uświetniły włoski wieczór. Daria Fryziel z Krzysztofem Błaszczykiem z Forum Tanecznego wykonali taniec towarzyski , Anna Słomka zauroczyła gości pokazem tańca z „ogniami”.
Jak zawsze nie zabrakło na Wyspie pokazu mody. Tym razem swoją kolekcję odzieży zaprezentowała Olga Ślusarczyk właścicielka Atelier Muu&You. Dodatkowe atrakcje, które zawsze towarzyszą na Wyspie Kobiet i było również tak tym razem to - makijaże wykonywane przez Drogeria Sabinka, manicure – Gabinet Kosmetyczny Bożeny Gambusz, fryzury – Studio Agnieszka Kuczera. Można było również zakupić kosmetyki marki Oriflame, akcesoria do włosów z Hurtowni Nowa z Zabrza.
Kto chciał z gości dowiedzieć się o swojej przyszłości , mógł skorzystać z wróżb Izoldy. Na Wyspie Kobiet gościł znany malarz, grafik, karykaturzysta Tigran Vardikyan, który na życzenie gości rysował portrety.

Szczególną atrakcją na którą zawsze czekają uczestnicy Wyspy to….oczywiście nagrody, które drogą konkursu lub losowania otrzymują zwycięzcy. Główną nagrodą był do przetestowania na weekend z pełnym bakiem paliwa najnowszy model Fiat 500. Nagrodę tą ufundował Salon Ganinex z Gliwic, który także wystawił na pokaz najnowsze modele samochodów. Przewodniki po Rzymie otrzymały osoby, które odpowiedziały prawidłowo na pytania przygotowane przez Biuro Podróży Rainbow Turs z Zabrza. Teatr Nowy przekazał 3 zaproszenia na dowolny spektakl. Znana aktorka Małgorzata Potocka, która miała być specjalnym gościem na Wyspie Kobiet, ale ze względu na sprawy zawodowe niestety nie mogła przyjechać, przekazała dwie swoje książki "Obywatel i Małgorzta", które wzięły udział w losowaniu i licytacji. Pieniądze zasiliły skarbonkę Fundacji Iskierka.

Podziękowania należą się dla wszystkich wymienionych wystawców, którzy byli również fundatorami nagród w tym firmie „Wszystko do kawy” z Gliwic, która przez cały czas trwania spotkania częstowała gości kawą. Dariuszowi Dobruckiemu Mrs. Sporty , który również obdarował każdą panią jednorazowymi wejściówkami do klubu a drogą konkursu dwie uczestniczki otrzymały miesięczne karnety. Każdy artysta otrzymał przepiękne, kolorowe bukiety ufundowane przez Beatę FilekLawendowa Kwiaciarnia z Zabrza.

Ogromne podziękowania należą się dyrekcji Hotelu Diament ( Katarzynie Hanusiewicz i Małgorzacie Lipińskiej). Cała załoga zadbała o każdy szczegół, aby goście mogli poczuć się wyjątkowo. Całość wydarzenia poprowadził jak zawsze dziennikarz Radia Silesia Michał Loskot. A o muzyczną oprawę zadbał Dominik Chilimończyk – CHILL MOON Art.

Każda edycja Wyspy Kobiet pomaga dzieciom leczących się onkologicznie. Gościnnie na wydarzeniu zagościły panie z Fundacji Iskierka, którym została przekazana skarbonka na rzecz chorego Marcela, którego po chemioterapii czeka długa rehabilitacja i kosztowne leczenie.

Zapraszam na następną edycję, tym razem w klimatach greckich – organizator Jolanta Maria Budniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.