Facebook Google+ Twitter

Włoski naukowiec Vanoli za homoseksualizm wini... szczepionki!

"Każda szczepionka powoduje homoseksualizm, ponieważ zapobiega powstawaniu osobowości. Zobaczycie jak wielu homoseksualistów będzie w następnym pokoleniu, to będzie katastrofa." - twierdzi Gian Paolo Vanoli.

Włoski naukowiec, Vanoli za homoseksualizm wini... szczepionki! / Fot. Print ScreenGian Paolo Vanoli, 70-letni włoski naukowiec, zwolennik medycyny alternatywnej, za homoseksualizm wini... szczepionki.

"Szczepionki podaje się dziecku w trakcie jego rozwoju. Każde dziecko próbuje poznać siebie, znaleźć swą własną osobowość, ale jeśli proces ten jest hamowany przez rtęć lub inne obecne w szczepionce i wnikające do mózgu składniki, dziecko staje się homoseksualne." - twierdzi Vanoli w wywiadzie udzielonym portalowi Vice. Problem, zdaniem naukowca, będzie szczególnie widoczny w kolejnych pokoleniach, kiedy homoseksualiści będą mieć własne dzieci, które odziedziczą tę chorobę po swych rodzicach.

Oburzony poglądem, według którego homoseksualizm nie jest uważany za chorobę, włoski naukowiec mówi - "Każda szczepionka powoduje homoseksualizm, ponieważ zapobiega powstawaniu osobowości. Zobaczycie jak wielu homoseksualistów będzie w następnym pokoleniu, to będzie katastrofa.".

Mimo dość oryginalnych poglądów Vanoli popiera małżeństwa homoseksualne. Uważa, że nie można winić "gejów" za ich "chorobę", tak samo jak nie można obwiniać kogoś, kto cierpi z powodu raka lub zawału serca. Vanoli, o czym informuje serwis huffingtonpost.com, zaznacza jednak, że "jest to choroba, która nie szanuje porządku życia". - "Jedną z głównych jej przyczyn są szczepionki, które wykraczają przeciwko życiu zakłócając nasz umysł i ducha. Dowodem na to jest duży wzrost liczby homoseksualistów. Jest to wynik masowych szczepień.".

W swych wypowiedziach Vanoli podkreśla, że jest przeciwnikiem szczepionek, a nie osób homoseksualnych, co jest jakby na to nie patrzeć ewenementem w katolickich Włoszech, w których popieranie związków homoseksualnych porównywalne jest ze wspieraniem pedofilii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawi mnie w jaki sposób Vanoli wytłumaczyłby zatem np. grecki uranizm?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.