Facebook Google+ Twitter

Włoski senat w obronie pedofilów. 6 lat za dyskryminację?

Włoski parlament zaczyna bronić "dobrego imienia" zboczeńców. Za dyskryminację pedofilów może grozić nawet do 6 lat więzienia i grzywna. Projekt przyjęty przez izbę deputowanych jest rozpatrywany przez senat.

http://narodowcy.net/europa-i-swiat/8917-wloski-senat-przeciwko-dyskryminacji-pedofilow

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Pani Jadwigo - z tego co widzę, strona działa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Strona podana w pierwszym linku "Senato della Republica" podaje komunikat:

"Żądana strona wygenerowała błąd serwera.
Jeśli usterki nie da się rozwiązać w krótkim czasie, może to zgłosić do webmastera ."

To tyle, jeśli chodzi o linki z linków do linków i znajomość włoskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Omsknęła mi się klawiatura... Jest: nie uda się ograniczyć do osób pełnoletnich ani nawet uznanych ustawowo i zwyczajowo za dzieci.

Powinno być: nie uda się ograniczyć do osób pełnoletnich ani nawet ochronić przed nimi uznanych ustawowo i zwyczajowo za dzieci

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chcąc w pełni odnieść się do tej wiadomości musiałbym znać język włoski, a to niestety nie ma miejsca. Natomiast ten sygnał potwierdza to, o czym mówił Putin:

link

Jednakowoż na wskazanym w ten sposób przez Pana Bartłomieja portalu hasło Putin spotyka się z odpowiedzią: huzia na Józia, tzn. zamiast choćby pomyślenia o możliwości porozumienia się z dzisiejszą Rosją wskazuje się na międzymorze, prometeizm, Chrystusa narodów względnie Chrystusa króla. Króla arcykatolickiego, który brzydzi się schizmatykami (tzn. prawosławnymi) ma się rozumieć.

Zaś samo zjawisko społeczne określane jako pedofilia... Obecnie przeciętny czternastolatek ma więcej wiadomości o seksie niż ludzie ze wcześniejszycj pokoleń mieli maąc dwa razy tyle i więcej. Mimo to prawo państwowe w naszym kraju przewiduje, że jeśli taki czternastolatek wejdzie do łóżka dwudziestolatki i cóż... Krew nie woda... To rodzice tego chłopca mogą zgodnie z literą prawa domagać się, aby tamtą dziewczynę wysłano do więzienia, gdzie będzie traktowana w sposób... No cóż, jesteśmy dorośli i nie musimy dopowiadać tego do końca. To byłaby na zdrowy rozum oczywista paranoja i nie dziwię się, że (tu ukłon w stronę Pana Pawła), że policjanci przynajmniej niektórym takim sprawom starają się ukręcić łeb i że podobnie postępowali milicjanci. Tym bardziej, że niejeden bandzior z prawdziwego zdarzenia, zagrażający zdrowiu i życiu innych ludzi, chodzi sobie w naszym kraju po złotej wolności, ukrywając sią gdzieś za miastem itd., a policji brak etatów i środków, aby go łapać.

Nie chcę tu bynajmniej uprawiać względności moralnej. W przykładzie, którego się uczepiłem ustawodawca przyjął założenie, że taki chłopiec jest jeszcze dzieckiem i niezupełnie wie co robi, więc trzeba go chronić przed wykorzystaniem w niecnych i szkodliwych dlań celach. Niekiedy jednak bywa na odwrót, o czym było głośno ostatnio w związku z wypowiedzią pewnego księdza czy biskupa, oczywiście rzymsko-katiolickiego, już nie pamiętam dokładnie. Piszę: oczywiście rzym.-kat., bo to zjawisko społeczne wyraźnie służy jako narzędzie rozprawy z KRK, opartym na bezżeństwie swoich kapłanów, co czyni z nich niezłą tarczę strzelecką w "tycj sprawach" w warunkach, gdy...

Gdy żyjemy tak naprawdę w neopogaństwie, w warunkach przepowiedzianej przez Nietzschego "śmierci Boga w kulturze", gdy resztki moralności chrześcijańskiej służą głównie jako narzędzie do wykorzystania w walce politycznej i osobistej do niszczenia konkurentów. Po przywróceniu pełnego pogaństwa względnie triumfie satanizmu, który wsącza sią do życia współczesnego człowieka w wielu postaciach, będzie już wszystko jedno kto z kim i jak znajduje zaspokojenie popędu płciowego. Temat: pedofilia wygaśnie wtedy z dnia na dzień, zastąpiony twierdzeniem, że normą dla wszystkich zdrowych, młodych, silnych i dobrze zbudowanych jest poliseksualizm. Samo słowo pedofil będzie zaś równie powszechnie zapomniane jak obecnie słowo teozof.

Taki jest moim zdaniem nieuchronny scenariusz jeśli nie nastąpi przeciwstawienie się złu w postaci odrzucenia pornografii, prostytucji i innych chorych zjawisk, których, zezwalając na ich istnienie, nie uda się ograniczyć do osób pełnoletnich ani nawet uznanych ustawowo i zwyczajowo za dzieci. Odrzucenia najpierw przez społeczeństwo, które powinno odnaleźć istotne wartości, a dopiero potem przez państwo, które nie powinno i nie zdoła narzucać wyższej moralności niż ta przeciętnie przyjęta i mniej więcej praktykowana.

Przepraszam za nudne kazanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Artykuły, które są w swojej treści zaledwie linkiem pomijam niemal zawsze. To chyba jedyne materiały jakie zasługują na 1+.

Ochrona pedofilów, to relikt powojennej i komunistycznej Polski. Główna w tym zasługa milicji/policji i prokuratorów tamtejszej i dzisiejszej Polski. Ukręcanie łba sprawie nie było przecież żadną odosobnioną praktyką i pozostaje wierzyć, że współczesne wyspecjalizowane komórki policji nie dopuszczają do nadmiernego zatrzymywania spraw w rękach swoich kolegów kombinatorów. Sprawy, które nie trafiały do sądów kończyły się na osobie funkcjonariusza, który pozyskiwał bezgraniczną lojalność w osobie informatora jakim stawał się pedofil uszczęśliwiony takim wyjściem z impasu. Funkcjonariusz mógł też pozyskiwać dobra doczesne i tak uświęconą politykę korupcji uważać za nikłe ryzyko wpadki. Myślę, że obecnie jest trochę inaczej, a wnioskuję z tego, że swego czasu dwukrotnie zeznawałem w pedofilskiej sprawie, która rozmyła się. Byłem jedynym świadkiem w danym wątku. Nie mogłem przeglądnąć akt sprawy; miało to coś wspólnego z wyłączeniem jawności i taka też miała być rozprawa przed sądem. Wzywany do sądu nie byłem, a historia zapadła się pod ziemię jak wiele podobnych. Mniej więcej tak rozumiem ochronę pedofilów i zawsze wynikają z tego jakieś kłopoty. To wynika z charakteru wykonywanej pracy. Coś jak obcy element narracyjny w zamkniętym zakresie obowiąków.

To co prezentują Narodowcy.net jest co najwyżej opinią własną autora i polityką precedensu. W polskiej rodzinie praw taki przypadek nie mógłby być rozpatrywany w taki sposób. Inna sprawa, że kiedy ktoś proponuje prywatną szopkę na salach sądowych to wszystko jest możliwe i zdrowe racje przedstawiają nawet Eskimosi (tamtejsze zwyczaje lokalowe są archaiczne).

Komentarz został ukrytyrozwiń

A przejrzała pani w ogóle dokument który zalinkowałem w pierwszym komentarzu? Czy tak po prostu pani strzela że nic takiego w nim nie ma?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma tam mowy o ochronie pedofilów , zoofilów , sodomitów .To Pan pikantnie okrasił - wymyślił .
Pana stosunek i brak tolerancji [ wręcz nienawiść ] do LGBT jest tu znany .

Komentarz został ukrytyrozwiń

A poza tym gdzie tu pani widzi radykalizwanie i nienawiść?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nienawiść. Jak łatwo rzuca się Pani takie oskarżenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przytoczyłem link do artykułu i okrasiłem go własnym komentarzem, opierając się na innych źródłach. Coś w tym złego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.