Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

681 miejsce

Wmiksowani.pl – Wmiksuj się w oglądanie mini-serialu!

Serial zazwyczaj kojarzony jest z telewizją. Są jednak takie miejsca w internecie, które ten mit obalają. Powstaje wiele seriali do obejrzenia wyłącznie w sieci.

Pionierem w tym trendzie bez dwóch zdań była platforma internetowa player.pl, która do tej pory wyprodukowała aż trzy mini-seriale dla internautów. „Web Therapy“ , „Para nie do pary“, czy „Zakręcone“.
Fot. Wmiksowani.pl/Onet.pl/VOD.pl - promocyjne materiały prasowe i promocyjne W rolach głównych: Dobecka, Dereszowska, Piróg, Krawczyk, Fijał, Kurdej - Szatan, Zielińska / Fot. Fot. Wmiksowani.pl/Onet.pl/VOD.pl
Swoją produkcją wszystkich fanów internetu, we współpracy z Onet.pl zaskoczył VoD.pl. To właśnie tam, od trzech tygodni można oglądać mini-serial o ciekawym tytule – „Wmiksowani.pl“. To krótkie, ale bardzo wciągające, barwne i dowcipne odcinki z zaplecza restauracyjnego.

W projekcie Wmiksowani.pl udział bierze plejada gwiazd, związanych z różnymi dziedzinami sztuki. Zobaczymy aktorów pochodzących z wielu seriali TVP. W głównej roli zobaczyć można aktorkę z serialu „Barwy szczęścia“ - Martę Dobecką. „Barwy szczęścia“ mają jednak bardzo mocną ekipę reprezentacyjną w tym projekcie, oprócz wymienionej Marty Dobeckiej zobaczyć można Mikołaja Krawczyka, Katarzynę Zielińską, Adę Fijał, czy Annę Dereszowską. Oprócz nich pojawiają się m.in Basia Kurdej – Szatan, Ania Terpiłowska, Tomasz Ciachorowski. W serialu oglądać możemy także znanego tancerza i choreografa - Michała Piróga oraz modela - Rafała Maślaka.
Fot. Wmiksowani.pl/Onet.pl/VOD.pl - promocyjne materiały prasowe i promocyjne Koperek - główny bohater :) / Fot. Fot. Wmiksowani.pl/Onet.pl/VOD.pl
Premiera odbywa się w każdy czwartek na VoD.pl.

Zdjęcia do pierwszej transzy zakończyły się w miniony piątek, ale już pojawiają się pogłoski o realizowaniu serii drugiej.

Wmiksowani.pl to świetny sposób na relaks w jesienny wieczór. Kilka minut beztroskiego śmiechu i odreagowania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Anna Dereszowski w serialu wymiksowani może być - ale stawiam na te aktorke w przyszłych serialach historyczno kostiumowych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.