Facebook Google+ Twitter

Wodzisław Śląski przyjazny najmłodszym

Już od miesiąca najmłodsi mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego mają swoje miejsce w sieci. W "krainie Wodzika", maskotki miasta, dzieciaki mogą zwiedzać i uczyć się historii miasta. Wodzik zadbał tez o to, aby młodzi nie nudzili się. Po wyczerpującej nauce, proponuje rozrywki - puzzle, rebusy, kolorowanki.

www.wodzislaw-slaski.pl / Fot. redakcjaJuż od miesiąca najmłodsi mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego mają swoje miejsce w sieci. Na stronie urzędu miasta Wodzisław - Śląski pojawiła się zakładka "Miasto dla dzieci", która przekieruje nas prosto do "krainy Wodzika". Wodzik to maskotka miasta. Pupil, który uczy i bawi. Opowiada historię miasta i jego zabytków. Ale sympatyczny ludek nie zanudzi naszej pociechy. Gdy dzieciaki będą miały dosyć nauki, zawsze mogą ułożyć puzzle lub rozwiązać rebus.

- Chyba większość miast w Polsce ma swoją maskotę, pupila. My postanowiliśmy zrobić stronę dla najmłodszych z pupilem - Wodzikiem w roli głównej, stronę miejską która uczy i bawi. Stronę przyjazną naszym milusińskim - mówi prezydent miasta Mieczysław Kieca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Cieszy mnie to bardzo :) Wodzisław to wkońcu "Południowa Brama Polski" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.01.2008 15:26

(+) duzy plusik od wodzislawianina... (bylego, niestety)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.