Facebook Google+ Twitter

Wojciech Cejrowski Show! Boso do... Katowic!

"Nie chcecie tam być" - tak brzmi motto przewodnie spotkania ze znanym podróżnikiem. Cejrowski przyjedzie do Katowic w czwartek 5 listopada br.

Wociech Cejrowski / Fot. www.cejrowski.comSpotkanie rozpocznie się o godzinie 19 w Górnośląskim Centrum Kultury przy Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach. Podróżnik ma przez półtorej godziny opowiadać o podróżach i o wydarzeniach, które spotkały go w życiu w stylu stand up comedy - samotny komik z mikrofonem. Jest to popularny głównie w USA odpowiednik naszego "kabaretu".

W następnej części spotkania to widownia będzie miała swoje pięć minut. Obecni w GCK będą mieli okazję zadać pytanie podróżnikowi. Po zakończeniu pytań kontrowersyjny pisarz, autor programów telewizyjnych i audycji radiowych będzie podpisywał książki i pozował do zdjęć do ostatniego chętnego. Bilety są dostępne w ticketportal.pl

Wojciech Cejrowski znany jest ze swoich katolickich, uznawanych za homofobiczne, bezkompromisowych poglądów. Przed podobnymi występami w Gdańsku tego roku, przeciwnicy Cejrowskiego ponaklejali na plakaty zapowiadające występ podróżnika fałszywą informację, jakoby show miało zostać odwołane. Pod słowem "Odwołane" było napisane drobną czcionką "Pozdrowienia dla gejów i lesbijek z Trójmiasta".

http://cejrowski.com/showfoto.php?f=/img/wycinki/trojmiasto_wycinek.jpg
http://cejrowski.com/dziennik/index.php?id=56218160&subpage=20&show_all=
http://cejrowski.com/
http://www.ticketportal.pl/podujatie_search.asp?id=20273

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.