Facebook Google+ Twitter

Wojciech Filemonowicz z SDPL jeździ po kraju

Lider Socjaldemokracji Polskiej, Wojciech Filemonowicz gościł w Koninie, by zaprezentować swoje poglądy. Wydarzenie dość ciekawe, zważyszy, że nie trwa żadna kampania wyborcza.

 / Fot. Agnieszka PawłowskaCo więc zachęciło polityka do zorganizowania trasy po Polsce? Jak mówi, powodem jesdt dobro kraju.

- Jestem pierwszym politykiem, który przyjechał tu z Warszawy poza kampanią wyborczą - podkreślił działacz i dodał - Proponujemy Polakom lepsze rozwiązania, które pomogą nam podnieść się po kryzysie.

Filemonowicz zapewniał, iż obecne reformy szkodzą krajowi, a przede wszystkim uderzają w każdego podatnika. Dlatego też wraz z partią zorganizował ''tournee'' po kraju, którego celem jest zapoznanie społeczeństwa z pomysłami SDPL.

- My proponujemy takie oszczędności, które nie uderzają w społeczeństwo np. wkomponowanie KRUS-u do ZUS-u, zakończenie paranoi dotowania bogatych ludzi, którzy posiadają wielkie areały rolne w sferze ubezpieczeń społecznych. Proponujemy też likwidowanie parków samochodowych w rządzie, ministerstwach, agendach i instytucjach rządowych. Jedna z gazet obliczyła, że takie właśnie pojazdy rządowe kosztują nas prawie 6 miliardów rocznie - opowiadał polityk. I choć
jak podkreślał, odwiedził już wiele miast, nigdzie nie spotkał się z wrogością.

- Oczywiście spotkałem się z jednostkami, które myślą inaczej, szczególnie w tych kwestiach światopoglądowych. Spotkałem na przykład taką panią, która mówiła: ′′IPN likwidować nie możecie, ale fajnie, że wam się chce′′.To dobry znak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

SdPl to partia nic nie znacząca i to już się raczej nie zmieni. Coś mi się wydaje, że długość jej żywota równa się okresowi, przez jaki jeszcze będzie ona otrzymywała subwencję... A trzeba było się dogadywać z SLD i tworzyć jedną lewicę, a nie liczyć na jakieś dziwne mariaże z demokratami...

Komentarz został ukrytyrozwiń

biorąc pod uwagę fakt, że politycy często się przemieszczają nie rozumiem wagi tego newsa :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń

szuka czegoś? czy co?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.