Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21247 miejsce

Wojciech Gąsowski zaśpiewa w Pałacu Połączonych Pasją w Łodzi

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na recital Wojciecha Gąsowskiego. Koncert rozpocznie się 2 września o godz. 19.

plakat / Fot. mat. organizatoraPo wakacyjnej przerwie, Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na recital laureata wielu nagród i wyróżnień - Wojciecha Gąsowskiego.

To rzadko spotykana okazja do wysłuchania na żywo niezapomnianych przebojów artysty - „Zielone Wzgórza nad Soliną”, „Przygoda bez miłości”, piosenki do seriali „Wojna Domowa” – „Tylko wróć”, czy też „M jak miłość”.

Wojciech Gąsowski podczas swoich występów przypomina swoje przeboje sprzed lat, ale również prezentuje nowe utwory. W listopadzie 2010 r. ukazała się płyta pt. 
„I Wish You Love”, która zawiera utwory z repertuaru takich światowych gwiazd jak Frank Sinatra, Nat King Cole, Dean Martin czy Ella Fitzgerald. Fani mogą usłyszeć m.in. „Blue Moon” czy „Dream a Little Dream of Me”. Liczymy, że artysta zaprezentuje w Łodzi choć jedną z nich.

Pewne jest to, że zaśpiewa swój największy przebój pt. „Gdzie się podziały tamte prywatki”. Może artysta odpowie podczas spotkania na postawiane przez siebie pytanie z tej piosenki? Aby się tego dowiedzieć, trzeba przyjść na koncert!Bilety w cenie 50 zł oferują: Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Pomorska 10.

Przed występem widzowie zobaczą na scenie niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej "Ton", pod kierownictwem znakomitej artystki - Sylwii Maszewskiej. Zaraz po koncercie, główny sponsor wydarzenia, firma Your Catering Group, tradycyjnie zaprasza na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A tak już przy okazji. Nie wiedziałam, że w Łodzi jest Pałac Połączonych Pasją. A może chodzi o Fundację Połączonych Pasją i Pałac Poznańskiego, czyli Muzeum Historii Miasta? Hmmm...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z przyjemnością posłuchałam sobie pana Gąsowskiego i rozmarzyłam się... Ech... Gdzie się podziały te prywatki? Adamie! Pozdrawiam. O swojej obietnicy nie zapomniałam i pewnie wręczę Ci książeczkę na innej imprezie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.