Facebook Google+ Twitter

Wojciech Gąssowski w Łodzi - relacja z koncertu

Wojciech Gąssowski występuje na scenie muzycznej od początków lat 60. I ciągle trzyma wysoką formę, o czym mieliśmy okazję przekonać się 2 września w Pałacu Poznańskiego w Łodzi, na koncercie charytatywnym Fundacji Połączeni Pasją.

Wojciech Gąssowski / Fot. Adam SęczkowskiWojciech Gąssowski to artysta, który ściąga na swoje koncerty rzesze fanów. Kto z nas nie słyszał przebojów "Gdzie się podziały tamte prywatki", "Zielone wzgórza nad Soliną" czy piosenki do serialu telewizyjnego „Wojna Domowa” „Tylko wróć” oraz tytułowej piosenki do serialu telewizyjnego „M jak miłość”.

Repertuar byłego wokalisty zespołu Czerwono-Czarni to nie tylko polskie utwory. Publiczność zgromadzona na charytatywnym koncercie w Pałacu Poznańskiego usłyszała m.in. przeboje Elvisa Presleya. Dochód z koncertów Fundacji jest przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji - kaskaderów, sportowców i artystów, którzy ulegli wypadkom lub zmogła ich poważna choroba.

Podczas łódzkiego koncertu wytworzyła się niezwykła atmosfera. To porozumienie było odczuwane zarówno ze strony publiczności, jak i ze sceny. Artysta pokazał, że jest niesamowitym nośnikiem energii i pozytywnej ekspresji. W sumie usłyszeliśmy ok. 15 piosenek, co dało ponad godzinę dobrej zabawy.

Jednak, to co dobre szybko się kończy i po koncercie pozostał uśmiech na twarzy, ale także niedosyt spowodowany zbyt krótkim występem. Panie Wojciechu - łódzka publiczność dziękuje za czas spędzony z Panem i pana przebojami. Trzymamy za słowo, że wkrótce znów odwiedzi Pan nasze miasto, racząc nas pięknym głosem i uroczymi piosenkami.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.