Facebook Google+ Twitter

Wojciech Jaruzelski umiera? "Jestem w bardzo kiepskim stanie"

W rozmowie z Super Expressem były prezydent przyznaje, iż zostało mu bardzo niewiele czasu. Chłoniak i chemioterapia skutecznie go wyniszczają, mówi jego żona Barbara Jaruzelska.

Polski polityk, dowódca wojskowy, działacz komunistyczny, prezydent PRL, generał armii Wojska Polskiego - Wojciech Jaruzelski ma za sobą bardzo bogate w doświadczenia życie. Ma tylu zwolenników co przeciwników, a podziały te najbardziej uwidaczniają się w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.

W rozmowie z Super Expressem Jaruzelski stwierdza, że nie wie ile jeszcze wytrzyma ciągłych podróży między domem, a szpitalem. Dodaje, że nie liczy na wyzdrowienie i chce jedynie spokojnie umrzeć w swoim mieszkaniu.

"Mam już 89 lat, jestem w bardzo kiepskim stanie, więc niewiele mi zostało już tego życia. Będę dogorywał już u siebie w domu". Żona Jaruzelskiego zaznacza, że jej mąż nie ma siły na walkę z chorobą, bo chłoniak i chemioterapia potrafią skutecznie odebrać chęci do walki.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

tu brzoza
 • tu brzoza
 • 20.05.2012 08:28

zycze stu lat jaruzelskiemu i wszystkim moherom.moze sie stac ze odejdzie to dusza pojdzie do nieba bo to byl dobry katolik a zmeczone cialo spocznie na wawelu w miejsce lecha

Komentarz został ukrytyrozwiń
sequit
 • sequit
 • 19.05.2012 18:51

@Wink 12:43
Widzę, że nic nie dotarło ! Jakie wycieczki osobiste ? Bez takich familiarności, Wink. W najmniejszym stopniu nie spoufalam się z Tobą. To co zamieszczasz pro publica to żadne sprawy osobiste. Są to TWOJE wg mnie wypaczone poglądy którym się sprzeciwiam. Ponieważ piszesz wielkie bzdety, sprzeciwowi nie można nadać formy polemicznej i to weź pod uwagę oddalając się od prymitywnego stylu Kossakowskiego. Ostatecznie Kossakowski jest szatniarzem i stąd te fanaberie z kąta pomiędzy ubikacją a wieszakiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 19.05.2012 18:35

Pozdrawiam katolików pisowskich wierzących inaczej i dziwnie pojmujących Dekalog !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bracia Rojek
 • Bracia Rojek
 • 19.05.2012 14:25

@@ A. Chorążewicz nie strasz durniu porządnych ludzi sądami .... na ciebie pewnie stary komuchu, pewnie by się znalazł jakiś paragraf!

Komentarz został ukrytyrozwiń
student
 • student
 • 19.05.2012 13:06

Ile jadu, ile nienawiści w poniższych wpisach. Bez dogłębnej znajomości faktów itp. Tak i tylko potrafi Polak obnoszący sie po świecie swoim chrześcijaństwem i duma z Papieża Polaka. Banda durni i oszołomów. W obliczu śmierci, w obliczu ludzkich odruchów jedno wielkie bagno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do sequit - zabrakło argumentów, to się bierzemy za wycieczki osobiste? :D Miłego dnia! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałem, że pamiętam a nie znam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
sequit
 • sequit
 • 19.05.2012 11:35

@WINK .... Wink, nawet minusa nie chce mi się Ci wstawić ! Twoje bajdurzenie jest poniżej zera bezwzględnego !!!!! Swoją obecnością obsrywasz wszystkie strony, gdzie się pojawisz. Może, jak potrafisz, pomyśl przed napisaniem ..... a potem na wszelki wypadek zrezygnuj i tylko czytaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

rk Dzisiaj 09:25
@@Wink -- powtarzam Jaruzelski, zawsze twierdził że on tam się znalazł !! Dlaczego nie mówi że go zesłano?? Czytaj dokładnie!

Tę radę należy w pierwszej kolejności zastosować u siebie. Napisałem czemu moim zdaniem nie mówi o tym. Tak na marginesie - czy w ogóle ktoś tam wylądował dobrowolnie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście bardzo dobrze pamiętam ilu aparatczyków nachapało się przy okazji 'przygody' z PRL-em.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.