Facebook Google+ Twitter

Wojciech Mann AuTORytetem 2010

4 grudnia Wojciech Mann odbierze nagrodę specjalną 4. edycji Plebiscytu MediaTory. Statuetkę AuTORytet 2010, dziennikarz Trójki otrzyma podczas uroczystej gali rozdania Studenckich Nagród Dziennikarskich w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

 / Fot. Wikimedia Commons – repozytorium wolnych zasobówWyróżnienie przyznali studenci dziennikarstwa z 11 uczelni publicznych z całej Polski za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy. Mann jest pierwszym laureatem kategorii AuTORytet w jej nowej formule. Studenci po raz pierwszy przyznali tytuł nie za osiągnięcia w ostatnim roku akademickim, ale za całokształt pracy dziennikarskiej. Dzięki temu nagroda zyskała ponadczasowy wymiar, a brak listy nominowanych skończył z konkurowaniem w tej szczególnej kategorii. Na karcie do głosowania każdy z 7,5 tys. uprawnionych mógł wpisać nazwisko swojego dziennikarskiego autorytetu.

Zwycięzcy w pozostałych ośmiu kategoriach plebiscytu nadal pozostają tajemnicą i tradycyjnie zostaną ogłoszeni oraz otrzymają statuetki, podczas Finałowej Gali Studenckich Nagród Dziennikarskich. Pełna lista nominowanych dostępna jest na stronach organizatora. Gala odbędzie się 4 grudnia o godzinie 17 w Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie.

Wydarzenie, w którym każdego roku uczestniczy ponad 1000 osób, jak co roku przygotują i poprowadzą studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego. Patronem medialnym plebiscytu jest magazyn Press oraz portal Mediarun.pl, sponsorem głównym – Bank Zachodni WBK. Wydarzenie transmitować będzie w eterze i internecie – radiofonia.

Organizatorem Plebiscytu jest Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ i Stowarzyszenie MediaTory. Więcej na www.mediatory.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zdaje się, że MediaTory nie są nagrodą polityczną (muzyczna też nie). Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 25.11.2010 21:53

Ale że co? W dziedzinie muzyki tak, ale POlitycznie to kiszka stolcowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.