Facebook Google+ Twitter

Wojciech Olejniczak zagłosuje na Bronisława Komorowskiego

Po deklaracjach Ryszarda Kalisza i Aleksandra Kwaśniewskiego, swoje poparcie dla kandydata PO wyraził Wojciech Olejniczak. Zapowiedział, że w niedzielnych wyborach zagłosuje na Komorowskiego.

Wojciech Olejniczak / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wojciech_olejniczak.jpgWojciech Olejniczak nie ukrywa, że poglądy lewicy różnią się od poglądów obu kandydatów. Zarówno Jarosław Kaczyński, jak i Bronisław Komorowski mają inne koncepcje władzy. W rozmowie z TVN24, Olejniczak mówił o Bronisławie Komorowskim: Jest politykiem przewidywalnym i bliżej jest mi do jego wizji prezydentury i wizji Polski niż do wizji Jarosława Kaczyńskiego, który będąc premierem udowodnił, że nie ma nic wspólnego z polityką społeczną, z polityką edukacyjną.

Olejniczak powiedział również, że decyzje szefa PiS dotyczące rolnictwa były błędne.
Dodatkowo zwrócił uwagę na to, że niezależnie od tego, który z kandydatów wygra wybory, wynik będzi miał znaczący wpływ na to, jak Polska będzie postrzegana w Europie. Eurposeł SLD uważa, że jeżeli wybory wygra Jarosław Kaczyński, to pozycja kraju na gruncie europejskim będzie słabsza, niż gdyby wybory wygrał Komorowski.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Przepraszam a kto to jest Olejniczak? Czy to nie ten co gotów był zrobić sobie zdjęcie do Playboya aby wyjechać do Brukseli? Panowie ten człowiek mimo młodego wieku to zgrana karta podobnie jak ci ''czerwoni baronowie'' Oleksy itd którzy chca wykorzystać sukces Napieralskiego żeby się przypomnieć, Głos Kwaśniewskiego ma taka samą wartość jak Kowalskiego i to ci Kowalscy zadecydują w niedziele.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Olejniczak już dzień o I turze powiedział, że poprze Komorowskiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.