Facebook Google+ Twitter

Wojciech Urban został "człowiekiem bez barier"!

Dziennikarz Programu Pierwszego Polskiego Radia, Wojciech Urban, został uhonorowany wyróżnieniem podczas gali konkursu "Człowiek bez barier 2011", która odbyła się 16 października 2011 r. w Warszawie.

Wojciech Urban / Fot. Materiały prasowe Polskiego RadiaDziennikarz od od pięciu lat związany jest z redakcją „Czterech Pór Roku” i „Lata z radiem”. Współpracuje także z Naczelną Redakcją Programów Katolickich oraz Redakcją Aktualności Programu 1 Polskiego Radia.

 / Fot. Materiały prasowe Polskiego RadiaKonkurs "Człowiek bez barier" organizowany jest od 2003 roku przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Tytuł ten przyznawany jest osobom z niepełnosprawnością, które odnoszą sukcesy w życiu zawodowym i społecznym.

Laureatką tegorocznej edycji konkursu została Beata Wachowiak-Zwara. Inni wyróżnieni w tegorocznej edycji to: Justyna Kędzia, Hanna Pasterny oraz Krzysztof Chęciak. Nagrodę Publiczności, w pierwszym w historii konkursu głosowaniu internetowym otrzymała Anna Wąsik.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

PP
  • PP
  • 27.11.2011 23:07

szkoda mi pana Wojtka kolejny wykorzystany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Ta organizacja zrobiła sobie z niepełnosprawnych źródło łatwych pieniędzy i teraz liczy, że pan Wojtek będzie chwalił to stowarzyszenie bo ma gdzie w polskim radio.
a ten ich konkurs, niby tam było 70 tysięcy głosów? to ciut dziwne bo na ich forum pisze może 15 osób i tu nagle tyle tysięcy głosów. ale oni znani są z naciągania ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.