Facebook Google+ Twitter

Wojciechowi Wierzejskiemu mocno się pogorszyło

Wojciech Wierzejski rozchorował się ostatnio. A może nawet znacznie wcześniej, a ostatnio tylko mu się znacznie pogorszyło. Objawy swojej choroby zaprezentował we wczorajszym programie Tomasza Lisa "Co z tą Polską?".

Jednostka chorobowa, na którą cierpi Wierzejski nie ma jeszcze medycznej nazwy. Proponuję zatem używać terminu: antydemokratyczna fobia. Wierzejski - prawie poseł - uznał siebie za wyjątkowego przedstawiciela narodu polskiego. Przyznał sobie wyłączne prawo do decydowania o tym co dobre, a co złe.

W jego mniemaniu dobre jest to, czego on się domaga, złe zaś są oczekiwania społeczeństwa. Wierzejski zapomniał najwyraźniej gdzie jego miejsce. A skoro tak to mu przypomnę: panie Wierzejski, został pan wybrany malutką liczbą głosów na posła parlamentu RP. Został pan wybrany po to, żeby wykonywać funkcję usługową dla tych, którzy panu naiwnie zaufali i wobec tych, którzy o człowieku Wierzejskim nigdy nie słyszeli.

Powierzyliśmy panu zaszczytny obowiązek sprzątania tych pomieszczeń Rzeczpospolitej, które panu wskazujemy. Oczekiwaliśmy i oczekujemy nadal, że będzie pan zamiatał, mył okna i robił dokładnie to, co panu każemy. Takie są obowiązki służby.

Pańska wypowiedź, że społeczeństwo nie ma prawa decydować o najistotniejszych dla siebie sprawach świadczy dobitnie, o tym że nie ma pan najmniejszego pojęcia o zasadach demokracji. Przywołuję pana do porządku.

Nie potępiam pana całkowicie, ponieważ wiem, że wywodzi się pan z patologicznego środowiska partyjnego. O pańskiej partii głośno tylko w kontekście ujawniania faszystowskich zachowań młodzieżówki, nonsensownych zachowań Giertycha-ojca, kar nakładanych na niego, ministerialnej fuszerki Giertycha-syna. Nawet na tle tego ponurego obrazu LPR, pańska wypowiedź (nie jedyna!) jest kuriozalna.

Oczekuję, że weźmie pan przykład z waszego ministra od papierowych łódek, i zajmie się tylko pobieraniem diety poselskiej. A swoje wypowiedzi prezentować będzie pan jedynie w niskonakładowym biuletynie "Widmo antydemokracji krąży po Polsce".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Panie Wierzejski - niech Pan złoży swój mandat, dla dobra społeczeństwa i świętego spokoju!!
P.S. choć z drugiej strony, dzięki Panu polityka wydaje się być naprawdę śmieszna :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

a przeciez krasnoludki i gamonie pokazaly Wierzejskiemu gdzie jest jego miejsce w szeregu- na szarym koncu, w granicach bledu statystycznego, aberracja jakas po prostu a nie zaden polityk

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo! Nie mogłem tego słuchać. Powiedział słowa o tym, że społeczeństwo samo nie może decydować o swoich sprawach i prawach, a potem stanowczo się tego trzymał. Co za tupet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.