Facebook Google+ Twitter

Wojciechowski: Polonia w I lidze beze mnie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-23 13:53

Józef Wojciechowski zapowiada, że jeżeli Polonia Warszawa spadnie do I ligi to wycofa się z jej finansowania.

Józef Wojciechowski ma dość słabych wyników Polonii Warszawa / Fot. Piotr Kucza / NEWSPIX.PLWłaściciel klubu Józef Wojciechowski już czwarty raz zapowiada, że wycofa się z finansowania Polonii. Poprzednie deklaracje okazywały się tylko straszeniem. Tym razem groźby wydają się jednak bardzo realne. Jeśli Polonia spadnie z ligi, latem faktycznie na Konwiktorskiej może już go nie być.

- Wpompowałem w ten klub mnóstwo pieniędzy i zdrowia, ale nie wyszło. Cztery lata w tym byłem. Nie wszystko można w życiu wygrać - mówi zrezygnowany Wojciechowski, który nie może zrozumieć, dlaczego klub, na który przez ostatnie dwa lata wydał ponad 50 mln zł, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Powoli przyzwyczaja się do myśli, że to jego ostatnie miesiące działalności w polskim futbolu.
 
- Może nie jestem jeszcze z tym spadkiem całkowicie pogodzony, ale na pewno jestem na niego przygotowany. Co się wtedy stanie? Na sto procent odejdę - powtarza deklarację, którą złożył na łamach „Przeglądu Sportowego" jeszcze przed przegranym 0:2 meczem z Zagłębiem.
 
- Prezes już kilka razy mówił, że się wycofa, ale tego nie zrobił. Tym razem będzie podobnie. Nie podda się, bo jest ambitnym człowiekiem i jak kilka dni prześpi się z tymi kłopotami, to zmieni swoją decyzję, o ile w ogóle już ją podjął - twierdzi były piłkarz Czarnych Koszul Marek Citko.
 
Według Michała Listkiewicza, który nieformalnie doradza właścicielowi Polonii, nie można jednak lekceważyć tych deklaracji. - Trzeba pamiętać, że pan Wojciechowski z siatkówki w końcu się wycofał, więc i z piłki też może odejść.

Czytaj więcej: sports.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.