Facebook Google+ Twitter

Wojciechowski wróci do ekstraklasy? Flota Świnoujście jest "za"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-10-20 15:39

Piłkarze Floty Świnoujście znajdują się na szczycie tabeli I ligi i o ile utrzymają formę, to w przyszłym sezonie walczyć będą w najwyższej klasie rozgrywkowej. Możliwe, że z nowym sponsorem, którego kibice wciąż jeszcze dobrze pamiętają.

Klub prężnie się rozwija, zarówno pod względem sportowym, jak i infrastruktury (w przyszłym roku zapowiedziano m.in. podgrzewaną murawę). Mimo to nikt nie pogardziłby dodatkowym zastrzykiem gotówki. Możliwe, że sponsorem Floty zostanie Józef Wojciechowski, który jeszcze nie tak dawno finansował Polonię Warszawa.

Jeden z najbogatszych Polaków był już widziany w towarzystwie prezydenta miasta, co od razu wywołało dyskusje na temat jego ewentualnych inwestycji w Świnoujściu.

Na razie jednak nie ma żadnych konkretów w tej sprawie, choć sam prezes Floty wypowiadał się ciepło o potencjalnej współpracy z ekscentrycznym biznesmenem, dając do zrozumienia, że klub jest otwarty na taką ewentualność. Jakiekolwiek decyzje w tej kwestii mają jednak zapaść dopiero w przyszłym roku.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.