Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2786 miejsce

Wojewoda mazowiecki otworzył Żyletę na mecz z Jagiellonią

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-11-08 18:01

Wojewoda mazowiecki zapowiedział otwarcie trybuny północnej na stadionie Legii podczas najbliższego spotkania z Jagiellonią Białystok. Jednak Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz inne grupy kibicowskie zapowiedziały, że fakt ten nie zmieni ich decyzji w sprawie bojkotu. Będzie trwał nadal.

Pomimo tego, że Żyleta zostanie otwarta na mecz z Jagiellonią, to jednak fani Legii nadal zamierzają prowadzić bojkot. / Fot. Sofik, CC 3.0Ostatnie dwa spotkania Legii z Wisłą Kraków i Piastem Gliwice były rozgrywane przy zamkniętej połowie Żylety, mimo tego pojawiło się na niej ok. 200 fanów.

Jak poinformował w czwartek www.sport.pl, rzeczniczka wojewody, Ivetta Biały powiedziała w tej sprawie: "Jeżeli nic się nie wydarzy w ciągu najbliższych godzin, dni, to cała trybuna północna będzie otwarta na mecz z Jagiellonią. Podczas meczu w Gdańsku nie było incydentów z udziałem kibiców Legii. Doceniamy też wysiłki klubu mające na celu zapewnienie dobrej atmosfery na stadionie."

Mimo takiej decyzji Wojewody Mazowieckiego piłkarze Legii nie będą mogli liczyć na głośny doping, bowiem najzagorzalsi kibice zapowiedzieli, że nadal zamierzają bojkotować mecze na własnym obiekcie. Jak poinformował serwis www.legionisci.com od początku rozpoczęcia bojkotu liczba zwróconych karnetów zwiększyła się do ponad 1500 sztuk.

Zamiast obecności na Pepsi Arenie fani wojskowych zapraszają wszystkich kibiców do hali Bemowo, gdzie w sobotnie popołudnie koszykarska sekcja Legii zagra mecz z Novum Lublin. Jak podał serwis www.legionisci.com "zabawa startuje już o 18:16, kiedy rozpocznie się trening bębniarzy."
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.