Facebook Google+ Twitter

Wojewódzki, Figurski i Doda. Medialne spowiedzi celebrytów

O tych trzech celebrytach jest ostatnio szczególnie głośno z powodu skandalicznych wypowiedzi, jakie padły z ich ust w czasie wywiadów dla prasy bądź w radiu. Dziś tłumaczą się z nich w "Newsweeku", "Polityce" i we "Wprost".

Kuba Wojewódzki uważa, że satyra jest jak gra w tenisa. "Możesz stracić punkty albo zostać rozstrzelany". / Fot. http://www.polskatimes.pl/artykul/499889,kuba-wojewodzki-skarzy-sie-na-polityke-nie-opublikowali,id,t.htmlKuba Wojewódzki i Michał Figurski są ostatnio "bohaterami" skandalu, jaki wywołała ich rozmowa w audycji "Poranny WF" w Radiu Eska Rock, w której to komentowali przegraną Ukrainy z Anglią w czasie Euro 2012.

Wojewódzki: A wiesz co ja wczoraj zrobiłem po tym meczu z Ukrainą?
Figurski: No?
W: Zachowałem się jak prawdziwy Polak...
F: Kopnąłeś psa.
W: Nie, wyrzuciłem swoją Ukrainkę.
F: A to dobry pomysł... Mi to jeszcze nie przyszło...
Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę.
W: Wiesz co, to ja swoją przywrócę, odbiorę jej pieniądze i znowu wyrzucę.
F: Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.
W: Eee... Ja to nie wiem, jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach.

Oburzenia, jakie wywołał ten dialog, nie spodziewali się nawet sami prowadzący. Tak samo, jak pewnie nie spodziewała się Doda, że jej słowa w jednym z wywiadów z 2009 o tym, że bardziej wierzy w dinozaury niż w Biblię, bo - według niej - ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła. Sąd II instancji utrzymał wyrok grzywny dla Dody, a tym samym podtrzymał wcześniejszy wyrok, który stanowił, iż Rabczewska dopuściła się w jednej ze swych wypowiedzi obrazy uczuć religijnych. Dziś celebryci, którzy spotkali się z wyrazem sprzeciwu nawet wśród swoich fanów, udzielają wywiadów, w których przedstawiają swój punkt widzenia na to, co się ostatnio wydarzyło i bronią swoich racji.

Doda wciąż uważa, że Biblię spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła. / Fot. http://www.polskatimes.pl/tag/doda.htmlDoda skarży Polskę do Strasburga
Doda
w rozmowie z Magadaleną Rigamonti dla "Wprost" krytykuje polskie sądownictwo i wyrok, jaki został na nią wydany. "Jestem pewna, że po tym wszystkim okaże się, że nasze polskie sądownictwo jest co najmniej troszeczkę zapyziałe. Sprawy związane z religią w ogóle nie powinny być rozstrzygane przez sąd. Bo kto powinien być sędzią w takich sprawach? Ateista? Przecież do mojej sprawy był powołany biegły literaturoznawca. Choć tak naprawdę nikt mi nie może powiedzieć, co miałam na myśli mówiąc te słowa. Przenośni używa się w różnoraki sposób." - mówi. Zapowiada też, że zaskarży ten wyrok w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości w Strasburgu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Jacek Malicki
  • Jacek Malicki
  • 10.07.2012 14:27

Przemek, olać takich komentatorów, którzy wczoraj byli na drzewie, a dzisiaj udają intelektualistów. Rób swoje. Warto pisać o różnych sprawach. Ponad sto artykułów świadczy o twojej inteligencji i wyczuciu tematyki. Pamiętaj, nie wolno poddawać się prowokatorom!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
polak potrafi.
  • polak potrafi.
  • 09.07.2012 20:42

Dno to wasze komentarze (neste i kozera) . W końcu Polak potrafi. :]

Komentarz został ukrytyrozwiń
wróże ci karierę.
  • wróże ci karierę.
  • 09.07.2012 20:37

Szczerze to neste i kozera zastanówcie się nad sensem swojej wypowiedzi. Przemek to wspaniały i mądry chłopak. A i tak wiadomo że Neste i Kozera to jeden z zazdrosnych autorów link lub osoba , która nie może pogodzić się z tym , że Przemek w tak młodym wieku osiągnął już taki sukces. Artykuł jest inteligenty tak jak autor. A kozera niech sobie najpierw wykasuje mózg , ale obawiam się , że nie ma czego kasować. Poza tym po twoim sposobie wyrażania opinii ( neste) cytuję : Autor to debil wykazujesz poziom swojej inteligencji. PRZEMEK NIE PODDAWAŁ SIĘ BĘDZIESZ JEDNYM Z NAJLEPSZYM DZIENNIKARZY A WTEDY POMACHASZ TAKIEMU NESTE I KOZERZE W TV. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów !

Komentarz został ukrytyrozwiń
neste
  • neste
  • 09.07.2012 02:02

Autor to debil, a artykuł to szambo. A co drodzy czytelnicy sądzicie o całej stronie, skoro zatrudnia takiego pismakę? Czy autor jest debilem czy upośledzony tylko lekko?

Komentarz został ukrytyrozwiń
kozera
  • kozera
  • 07.07.2012 18:34

Artykuł na miarę autora. Maksym, znów będziesz musiał ''wykasować''mój wpis, bo mrukliwa natura nie umożliwi polemiki. Jeśli artykuł przypomina merytorycznie zbiór odpadów prasowych i tym podobnych śmieci, powinien natychmiast trafić do kosza. Nic z ciebie Maksym nie będzie ! Jest tyle pięknych zajęć dla ciebie w których się sprawdzisz na pewno. Szukają czyścibuta !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.