Facebook Google+ Twitter

Wojewódzki i Figurski wylecieli. Eska Rock i tak straci koncesję?

Za tolerowanie przez zarząd Radia Eska Rock zachowania Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, nadawca może zapłacić bardzo wysoką karę, łącznie z odebraniem prawa do nadawania.

Sonda

Czy Wojewódzki i Figurski zachowywali się nieodpowiednio?

 / Fot. Materiały promocyjne Eska RockDecyzja Zarządu Radia Eska Rock o zdjęciu z anteny programu Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego "Poranny WF", nie jest bynajmniej wynikiem wzrostu smaku i wyczucia ze strony kierownictwa radia, lecz walką o przetrwanie.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ostrzegła bowiem, że tym razem nie ograniczy się tylko do nałożenia kary finansowej, lecz może cofnąć Radiu Eska Rock koncesję na nadawanie. Dlatego też w przededniu posiedzenia KRRiT, zarząd radia wykonał ruch wyprzedzający, aby w ten sposób złagodzić nastroje społeczne.

Podczas posiedzenia 26 czerwca KRRiT wprawdzie negatywnie oceniła zachowanie dziennikarzy, jednocześnie doceniając "radykalne decyzje programowe i personalne zarządu Radia Eska Rock, jako istotną okoliczność w toczącym się postępowaniu" - czytamy na stronie internetowej KRRiT. Nie jest to jednak koniec postępowania. W oświadczeniu z dnia 25 czerwca podkreślono, że: "Członkowie Rady rozważą wszystkie możliwości prawne ukarania nadawcy wynikające z ustawy o radiofonii i telewizji łącznie z możliwością cofnięcia koncesji".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

a
 • a
 • 01.07.2012 18:11

Kupa Wojefucki nareszcie przestanie cuchnąc.

Komentarz został ukrytyrozwiń
TYm
 • TYm
 • 01.07.2012 18:09

Dwóch kretynów... Dowcipy dla gawiedzi

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
 • -
 • 28.06.2012 07:17

brawo kretyn, nikt ci nie powie,że nie jesteś kretyn.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kretyn
 • kretyn
 • 28.06.2012 06:47

humor Wojewodzkiegi i Figurskiego przypomina humor Sakiewicza i Pospieszalskiego.jest jednak bardziej inteligentny wyrafinowany i dojrzaly

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
 • -
 • 27.06.2012 20:13

@ niepalący kot -zwyciężycie jak znajdziecie taczkę,a u was są tylko agitatorzy,nikomu się już nie chce jeździć taczką (tylko bryki full wypas ).

Komentarz został ukrytyrozwiń
niepalacy kot
 • niepalacy kot
 • 27.06.2012 20:00

zwyciezymy. jutro jak ktos mowi taczkujemy kaczynskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń
palacy koty
 • palacy koty
 • 27.06.2012 19:54

Na tym forum jest ciekawe towarzycho, 65% polaków krytycznie określa Kupe i Tłuściocha ,a tu proszę większość obrońców chamstwa. Bo to zwolennicy PO i komuny (Kupa to twarz TVN-u,organu PO ),komuna z PO poklepują się i chronią wzajemnie.Większość tu piszących obawia się IPN-u,który PO chce zlikwidować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr B
 • Piotr B
 • 27.06.2012 19:22

Nigdy nie lubiłem tych skeczy Wojewódzkiego i Figurskiego - po prostu są (były) drętwe, wymuszone i wcale nie śmieszne. Nie tylko ten "ukraiński", ale w ogóle wszystkie były mierne.
Ale poza tym, Eski lubie słuchać, bo grają niezłą muzykę. Kiedyś było Radio BIS, ale jakiś geniusz musiał oczywiście wszystko popsuć. Szkoda byłoby likwidować także Eskę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
 • Marta Dutkiewicz
 • 27.06.2012 18:29

@Patryk Popławski - Panie Patryku,tutaj nie o to chodzi,że te show Wojewódzkiego były złe. Były często dowcipnie prowadzone i cieszą się popularnością. Ale osoba na tzw.poziomie ,nawet będąc zawodowym clownem,nie może przekraczać jednak pewnych zasad moralności i przyzwoitości,gdyż to nie jest już wtedy śmieszne,lecz żałosne. Wyrażając się w taki sposób o ukraińskich kobietach,poniżyli jednocześnie godność  wszystkich kobiet. Przecież to skandal tak powiedzieć,jak Figurski,zdaje się coś takiego,"gdyby była ładniejsza to bym ją zgwałcił".Wygląda na to,że to jest celowe przez nich wywoływanie skandali ale niestety, takie wypowiedzi są moralnie naganne.Więc proszę się nie dziwić,że ludzie reagują w taki sposób.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile miałem jeszcze pewne wątpliwości, to mi przeszły jak przeczytałem wypowiedź pana Wojewódzkiego, w której twierdzi on że kłopoty ma przez ludzi zazdroszczących mu popularności, a nie z powodu swoich wypowiedzi.
Zastanawiam się: - co trzeba by zrobić żeby coś do niego dotarło?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.