Facebook Google+ Twitter

Wojewódzki kpi z Biblii. "Polityka" odmówiła publikacji tekstu

"Polityka" odmówiła publikacji najnowszego tekstu Kuby Wojewódzkiego. "Czy ktoś mi powie dlaczego?" - pyta na Facebooku znany showman.

Wojewódzki postanowił zabrać głos w sprawie skazania przez sąd słynnej Dody, za obrażanie uczuć religijnych. Dorota Rabczewska powiedziała o autorach Pisma Świętego, że kiedy je pisali musieli być "napruci" winem i upaleni zielskiem.

Wójewódzki, znany ze swojego antyklerykalizmu oraz ateizmu, postanowił wesprzeć piosenkarkę. Niestety "Polityka" nie opublikowała jego tekstu, tłumacząc, że był zbyt długi - czytamy we Wprost.

Słynny showman postanowił opublikować ten tekst w internecie. Wojewódzki kpi sobie z Biblii, podobnie jak Doda, może dlatego "Polityka" odmówiła jego publikacji: "Prawdę mówiąc, historii o rozstąpieniu morza, mannie z nieba czy Jonaszu ocalonym przez wielką rybę ja bym bez wspomagania nie wymyślił" - pisze Wojewódzki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

f
 • f
 • 01.02.2012 18:47

Ja bym nawet we śnie nie wymyślił, że taki POsraniec będzie idolem(chudy,stary POłamaniec).Jaka musi być frustracja społeczeństwa,które toleruje takie kuriozum.

Komentarz został ukrytyrozwiń
menstruacja
 • menstruacja
 • 01.02.2012 18:03

@Beata Rudnicka dziś g.14:05
Pani wybaczy, że w słowach kilku ją opierdolę ! Dobra, niegrzesząca urodą kobieto ! Wojewódzkiemu każda z chętnych dam może zrobić loda – on nie przebiera, on rąbie jak leci. Z papą Rydzykiem jest podobnie, acz ten stary chuj obłaskawia tylko parafianki, nawet te bezzębne. Ojciec dyrektor zarzuca wybrance na łeb mnisi kaptur i rucha prawie bez opamiętania nie zwracając uwagi na orgazm, czy tegoż brak. W momencie ejakulacji kończy seks-sesję troskliwie chowając pałę w fałdach sutanny. Wojewódzki pierdoli głupoty na wizji zachęcając do podobnych zachowań swoich przygłupich fanów – tych którzy mogą pani wyrwać torebkę, opluć lub nawet zmusić do kopulacji wbrew pani woli i chęci. Więc co pani bardziej odpowiada : rydzykowa chuć, czy zapędy Wojewódzkiego ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
 • Taliesin
 • 01.02.2012 17:25

Wojewódzki leczy swoje kompleksy podobnie jak Nergal i paru innych.Uprawiają taniochę bo chrześcijaństwo jest obecnie najbardziej prześladowaną religią świata i atakować go to często byznes nie odwaga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojewodzki kpil i kpi ze wszystkich niekiedy jego zachowanie mozna porownac z malpami w dzungli. Jest takie powiedzenie GLUPI MOZESZ BYC ALE NIE POSMIEWNY to do niego pasuje idealnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście Kościół nigdy nie znosił krytyki i dusił wolność słowa. Jest jednak drugie dno tej sprawy, gdyby nie te uregulowania prawne, ujawniła by się masa cwaniaków, którzy na różnych zaczepkach i prowokacjach chcieliby zbić kapitał. O reakcji nie muszę już chyba wspominać i nie mam na myśli wyłącznie katolików. Mielibyśmy piekło!

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 01.02.2012 15:13

biblie i historia, zapiski historyczne itp porównania itd ,, nikt przecież dzisiaj nie przyjmuje biblii bezkrytycznie to jest zespół alegorii odnośnie losu ludzkiego no i historia upiększona czy nie narodu zydowskiego a DODA no cóż pierwsza dama naszej estrady...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad rem
 • ad rem
 • 01.02.2012 14:41

Wojewódzki ma rację Biblia to nie obiekt kultu ,tylko książka .Nie dajmy się zwariować , bo wszystko będzie targaniem uczuć religijnych. Mamy tyle wyznań w Polsce i cisza a katolicy zadymiają . PiS i Rydzyk chcą aby Polska była państwem wyznaniowym . Niebawem młodzież zorganizuje się jak na ACTA i będą gonić Rydzyka , episkopat [ część] i pisowców za psucie państwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najlepiej oddac głos papie Rydzykowi. On jest obiektywny i kulturalny.Niech on będzie wzorem do nasladowania :(((

Komentarz został ukrytyrozwiń
syrakuzza
 • syrakuzza
 • 01.02.2012 12:41

Nazywanie showmanem gburowatego i bezczelnego chama jest wielkim nieporozumieniem. Oczywiście w interesie tvn-u jest wysoka oglądalność bo to ”napędza” reklamy a tym samym przysparza zyski. Tylko jakim kosztem społecznym ? Ilu młodych ludzi widzi w nim idola i dlaczego chamstwo staje się wzorem do naśladowania ? Są to proste pytania które wywołują następne pytanie – dlaczego nie ma najmniejszej reakcji ze strony ciał oceniających wartość programów ? Nie można wszystkiego tłumaczyć wolnością słowa i demokratycznymi swobodami. Bezkarność jednego debila zachęca do tego innych i problem rośnie. Jak długo jeszcze ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
fujara
 • fujara
 • 01.02.2012 09:42

w polsce nie mozna miec wlasnego zdania pod grozba kary.zyjemy w kraju gdzie panuje bezprawie cenzura falsz dwulicowosc.za komuny mozgi nasze wymywali partyjni ideolodzy dzisiaj to samo robia fanatycy koscielni spod znaku rydzyka poprzez radio maryja telewizje trwam i niestety w niektorych wypadkak kosciol

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.