Facebook Google+ Twitter

Wojewódzki uległ presji mediów? Przeprasza Ukrainki!

Jeszcze niedawno Wojewódzki tłumacząc skandal, który wywołał mówił o kompleksach oraz frustracjach jego krytyków. Tym razem złagodził ton i na Facebooku przeprosił Ukrainki.

 / Fot. Sławek/CC 2.0Dotychczas wszystkie skandale, jakie wywoływał duet Wojewódzki - Figurski uchodziły im na sucho. Sam Figurski w przypływie szczerości powiedział ostatnio, że kiedy atakowali PiS, było wszystko w porządku. Tym razem byli dziennikarze Radia Eska Rock, dotknęli bezpośrednio rządu Donalda Tuska i jego wizerunku na świecie.

Dlatego ich intencje nie mają tutaj żadnego znaczenia, skutki ich skeczu o Polakach, którzy w grubiański sposób traktują kobiety z Ukrainy są fatalne. Ukraińskie władze oburzone całą sprawą zażądały przeprosin; sprawa przestała być lokalna, egzotyczna, na którą można by było machnąć ręką - stała się międzynarodowa.

Do tej pory Wojewódzki z Figurskim w razie potrzeby mogli liczyć na wsparcie ich przyjaciół z salonu. Nie tym razem; środowisko, które Rafał Ziemkiewicz w jednej ze swoich książek określił "Michnikowszczyzną" w większości potępiło ich ostatni wybryk. Nie wielu było osób, które próbowali ich bronić: Piotr Stasiński, prof. Hartman. Krytykowały ich czołowe postacie naszego życia publicznego z Moniką Olejnik oraz Marcinem Mellerem na czele.

Emocje wokół sprawy podsycał jeszcze sam Wojewódzki, który sugerował, że skandal powstał przez jego niedokształconych krytyków, którzy zazdroszczą mu sławy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

cieciu
  • cieciu
  • 05.07.2012 11:15

Jak widzę tę obleśną gębę ,to wiem do czego latem mogę użyć takiej wielkiej łopaty do odśnieżania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janusz napalm-kot
  • Janusz napalm-kot
  • 02.07.2012 21:43

Kretyn co ty pier......,opamiętaj PO-wski śmieciu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kretyn
  • kretyn
  • 02.07.2012 20:20

gwalcenie Ukrainek wykorzystywanie ich trudnej sytuacji zyciowej jest publiczna tajemnica.Koluje duzo dowcipow na temat Ukrainek.wszyscy szczerza zeby czy to jest rolnik, polityk, dziennikarz, ksiadz, lekarz,gluptas czy madrala.Dopiero Kuba otworzyl wszystkim oczy.Nastala panika.Kuba przeprosil choc nie mial za co.Pokazal twarz moralnosc dwulicowosc prawego Polaka.Zamiast przeprosin dac kochanym Ukainkom w Polsce godna prace bez uprzedzen.Bujna i glupia moja wyobraznia jak u kretyna

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gminny
  • Gminny
  • 02.07.2012 18:56

No może znajdą się jeszcze frajerzy,których będziesz mógł obrażać w kantorku TVN-u. To Walter kazał ci się kajać i tak cię wypierdzieli przy okazji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 02.07.2012 18:28

Na pewno to , że pan Wojewódzki przeprasza Ukrainki to bardzo dobrze i że robi to bez zbędnych tłumaczeń to też dobrze , ale za późno przecież był dobry czas na zrozumienie swojego zachowania i przeproszenie bez większych konsekwencji . Teraz każde przeprosiny nie będą do końca szczere przynajmniej ja w to nie uwierzę więc panie Kubo mimo sympatii dla pana osoby nie jestem w stanie uwierzyć w pana szczerość .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.