Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13758 miejsce

Wojna cenowa na polskim rynku - Simplus odpowiada

Plus, jedna z sieci telefonii komórkowej, rozpoczyna wojnę cenową z siecią Play, która zaprezentowała taryfę Play Fresh. W poniedziałek 16 marca Simplus wprowadza na rynek nową taryfę z tanimi rozmowami do (prawie) wszystkich sieci.

 / Fot. logo simplusNowa taryfa opiera się na profilach:
• Tanio do wszystkich, w którym minuta rozmowy do sieci: Era, Orange, Plus kosztuje 0,29 zł, a do Play 0,72 zł,
• Tanio do Plusa, w którym minuta rozmowy do sieci wynosi 0,19 zł, a do innych sieci - 0,59 zł (do Play 0,72 zł).
Stawka podstawowa za SMS do wszystkich sieci wynosi 0,18 zł.

Jak włączyć?

Wszyscy użytkownicy Simplusa mogą bezpłatnie włączyć taryfę "Twój Profil" za pomocą kodu *147*50#. Aby włączyć profil "Tanio do wszystkich", należy wpisać w telefonie kod *136*11*50#. "Tanio do Plusa" aktywuje kod *136*11*51#. Jednorazowa aktywacja wynosi 1,5 zł.

Wybrany profil można zmienić w dowolnym terminie na inny, bezpłatnie deaktywując krótkim kodem obecny profil i aktywując nowy.

Play Fresh

W sieci Play została zaprezentowała kilka dni temu Taryfa Play Fresh, ale wystartuje ona oficjalnie w poniedziałek. Od 11 marca br. obecni użytkownicy usług pre-paid w sieci Play mogą migrować do nowej taryfy Play Fresh. Aby aktywować w swoim telefonie taryfę należy wpisać kod: *111*33*1#. Migracja jest bezpłatna.

Minuta za połączenie do wszystkich sieci na terenie Polski kosztuje 29 gr. Bez względu na kwotę doładowania, pieniądze na koncie będą ważne przez rok po każdym uzupełnieniu. Za doładowanie konta na dowolną kwotę klient otrzyma darmowe SMS-y.

Orange odpowie

Dzisiaj na temat oferty operatorów wypowiedział się rzecznik prasowy Orange, który zapewnił, że operator odpowie na taryfy Simplus i Play. "Oferty naszej konkurencji dla klientów prepaid, na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi Orange" - mówi dla media2.pl Wojciech Jabczyński.

Czy Era nie pozostanie obojętna? Biuro prasowe operatora na obecną chwilę milczy.

Źródła: Telix.pl, media2.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jedna siec, ale 3 różne opcje. Simplus - to oferta na kartę; Mix plus to połączenie oferty telefonu "za 1 zl" z doładowaniami, a zwyczajnie - "Plusem" - nazywa sie ofertę abonamentową.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko w simplusie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bez dwóch zdań to co całemu rynkowi "zgotował Play ze swoją najnowszą ofertą bardzo mocno namieszało. Chyba nikt sie tego nie spodziewał. Najpierw Era, Orange. Plus stwierdzili że nie będą na tą ofertę odpowiadali, teraz się z tego wtcofują. Pierwszy złamał się ten ostatni, ledcz szczerze mowuiąc ta oferta nie jest powalająca. Na pewno może być lepsze. W przyszłym tygodniu (najwyżej w jeszcze nastepnym) można oczekiwać odpowiedzi Orange i ery. I wtedy dopiero zacznie sie prawdziwa wojna.
Oczekiwania co do tej pierwszej sieci są ogromne, ciekawe zatem co zaproponuje...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.