Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28916 miejsce

Wojna kibiców podczas meczu Zawisza - Widzew. Fotorelacja

Znów dali znać o sobie stadionowi chuligani. W środę 25 sierpnia 2010 roku doszło do ekscesów podczas 1/32 Pucharu Polski pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz a Widzewem Łódź. Istną wojnę za trybuną stadionu stoczyli policjanci z pseudokibicami.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: W taki oto sposób zostali przywitani kibice Widzewa Łódź na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Fot. Marek Kaśków
W taki oto sposób zostali przywitani kibice Widzewa Łódź na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Fot. Marek Kaśków

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Antoni Banderas
  • Antoni Banderas
  • 31.08.2010 01:04

Marek pisałeś ,że to my tak ich oto przywitaliśmy ,ale nie musieli ręcznego zaciągac i wyskakiwać z pociągu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie sposób tego, co się wydarzyło na stadionie w Bydgoszczy komentować. I nie chcę, bo niekiedy jeżdżę samochodem po tym mieście. Ale jeśli komukolwiek zależało na tym, aby stadion Zawiszy zamknąć po tym meczu, to na pewno odniósł sukces. Organizacyjnie impreza nie była zabezpieczona właściwie, a wiele do życzenia miała tego dnia postawa policji.
Bo kto nie chce wiedzieć, że będzie najazd na miasto kibiców ŁKS-u?(miałem okazję się znaleźć w korku przed rondem, a wokół mnie około 30 samochodów z EL, a w każdym po 3-4 przez około 30 minut)
Bo kto chce wprowadzać kibiców przyjezdnych na sektor, gdy bramy stadionu są jeszcze zamknięte? A na ich otwarcie oczekuje tłum około trzech tysięcy kibiców połączonych sił.
Bo kto ustawia dwudziestu policjantów na bieżni do pilnowania tysiąca kibiców przyjezdnych, którzy działają jak płachta na byka na zjednoczonych kiboli?
Bo gdzie można skręcić zadymę na lokalnego wroga? Tylko kosztem Bydgoszczy i najlepiej rękami Włocławka.
Bo jak to możliwe, aby regularną wojnę z kibolami prowadzić przez półtorej godziny i aresztować aż sześciu chuliganów?( żenadą jest to, że wśród tych sześciu są pewnie wszyscy bogu ducha winni kibice, których policjanci wciągnęli za szaliki- widziałem dwa takie aresztowania), bo nie wierzę, że kibole dali sobie kogoś wydrzeć ze swoich.
Jest jeszcze wiele takich zapytań, ale na tym skończę.
Niech nikt nie myśli, że chcę usprawiedliwiać wandalizm i chuligaństwo. Nic z tych rzeczy, ale uważam, że mając ze sobą kamerę nakręciłbym film p.t. "Jak nie należy zabezpieczać imprez masowych". Byłby Oscar. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zatrzymano 6 chuliganów...
Żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnie zdjęcie mistrzowski "żart" ---- Bydgoszcz Europejska Stolica Kultury

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.