Facebook Google+ Twitter

Wojownicza kampania Sikorskiego

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-01 14:17

Zdaniem Andrzeja Olechowskiego, Radosław Sikorski prezentuje "wojowniczy" model kampanii prawyborczej. Szef dyplomacji zaatakował wczoraj urzędującego prezydenta. Zapowiedział, że jeśli zostanie głową państwa, to będzie godnie reprezentował kraj za granicą, pokazując jak się wyraził "Polskę bez haków, bez donosów, bez lęku wobec wyzwań współczesnego świata".

Andrzej Olechowski, który jest niezależnym kandydatem na prezydenta uważa, że Radosław Sikorski w kampanii posługuje się niestosownym tonem. Olechowski zaznaczył, że dla Radosława Sikorskiego nie jest ambitnym zadaniem "wytaczanie armat" przeciwko Lechowi Kaczyńskiem. Olechowski dodał, że skoro Lech Kaczyński jeszcze jeszcze przez rok będzie pełnił funkcję głowy państwa, to pewnych słów nie należy wobec niego używać. Olechowski podkreslił, że skoro Radosław Sikorski i Lech Kaczyński będą musieli ze sobą współpracować, to według niego - trudno wyorazić sobie sytację w której obydwaj nie będą w stanie podać sobie ręki.

Andrzej Olechowski poinformował dziś, że jego "zapleczem intelektualnym" podczas kampanii wyborczej ma być fundacja imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Organizacja ma wspierać Olechowskiego w zakresie spraw dotyczących konstytucji, promocji Polski za granicą, oraz bezpieczeństwa i praw człowieka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 02.03.2010 18:53

Sikorski przegrał na starcie w Kujawsko -pomorskim POMORZE nie lubi zdrajców !!! zaprzepaścił szansę swoją razem z szansą naszego województwa ,po prostu tu już Cię nikt nie lubi !!!!!drodzy wyborcy to już nie jest nasz kandydat !!!! nie martwcie się o tego gościa on da sobie radę choćby w piekle ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.