Facebook Google+ Twitter

Wojtuś - mój maleńki skarb

Dziecko miłości, nadziei i wiary. Anioł mojego życia.

Idą święta,pomóżmy Wojtusiowi / Fot. Dorota PezoMagia świąt to dziecięca wiara w świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i biały puszysty śnieg. Każdy spędza święta z najbliższymi w radości i cieple rodzinnym.

Jednak kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, jest jeszcze jeden ważny dla mnie dzień. To 21 grudnia,dzień urodzin Wojtusia. Chciałabym by ten dzień, był dla Wojtusia wyjątkowy. Jednak nie dowiem się, co w tym dniu będzie czuł Wojtuś. Nie dowiem się też, jak Wojtuś będzie przeżywał czas Bożego Narodzenia. Choroba Niemanna-Picka, która dotknęła chłopca, nie pozwoli mu na przekazanie nam swoich przeżyć.

Chłopiec słabnie z dnia na dzień. Jego rozwój coraz bardziej cofa się. Na dziś nadal brakuje nam pieniędzy na lek, który ciągle ma bardzo wysoką cenę. Dlatego chciałabym prosić ludzi dobrej woli i ludzi o wielkich sercach o pomoc i wsparcie. Proszę z całego serca o wpłatę pieniążków na konto Wojtusia. Numery kont znajdą Państwo na stronie www.elblag24.pl.

Oprócz leku,Wojtuś potrzebuje również ubranek,między innymi śpioszków typu "pajacyk" o rozmiarze 108cm i większych. 21 grudnia Wojtuś skończy 6 lat. Niestety, choroba nie pozwoli mu funkcjonować normalnie. Wojtuś nie będzie mógł iść do szkoły jak inne dzieci. Nie będzie też mógł biegać i bawić się z innymi dziećmi. Jedyną sznasą na życie dla Wojtusia jest lek ZAVESCA. Koszt jednej kapsułki to 138 dolarów. Wojtuś potrzebuje dwóch kapsułek dziennie. Pomóżmy Wojtusiowi żyć. Apeluję do wszystkich o pomoc. Kochani, pomóżmy Wojtusiowi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Uśmiecham się sama do siebie..
Brawo Dorotko,bo pomoc Aniołkowi,jest bardzo potrzebna:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

oczywiscie ma racje, ja z przyjemnoscia popieram i tez wlanczam sie do akcji dla wojtusia:):) Napewo sprawie mu jakis prezent urodzinowy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pięknie..i bardzo wzruszające..
Apel Dorotki Jarząbek w pełni popieram:)
Wojtuś potrzebuje pomocy,ale i radości..:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.