Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4415 miejsce

Wokalista i gitarzyta zespołu Vektor aresztowany

29-letni David DiSanto został aresztowany podczas Scion Rock Fest w Memphis. Jak podaje oficjalny Fanpage Municipal Waste, aresztowanie miało miejsce po tym, jak frontman Vektora rzucił piwem w "chrześcijańskiego protestanta".

David DiSanto (Jail Base) / Fot. Print ScreenMuzyk został aresztowany po tym, jak rzucił piwem w "chrześcijańskiego protestanta" podczas Scion Rock Fest w Memphis. Impreza, na której wystąpiły 32 zespoły, odbyła się 1 czerwca w New Daisy Theatre. Na scenie oprócz zespołu Vektor, w którym śpiewa i gra aresztowany David DiSanto, wystąpiły również Corrosion of Conformity, Vektor, A Life Once Lost, Testament, Melvins oraz Municipal Waste.

O zdarzeniu poinformowała (na swym oficjalnym fanpage'u na facebooku) ostatnia z wymienionych kapel. Obok wpisu, z którego wynika, iż incydent miał miejsce podczas ich koncertu, znalazło się również zdjęcie z opisanego aresztowania. Fakt, że do niego doszło potwierdza również strona Jail Base - elektroniczna baza osób aresztowanych.

Municipal Waste - facebook / Fot. Print ScreenVektor jest zespołem thrash metalowym założonym w 2002 roku przez wspomnianego wcześniej Davida DiSanto w Tempe, w Arizonie. Pozostali muzycy to: Erik Nelson (gitara), Frank Chin (gitara basowa) i Blake Anderson (perkusja).

Kapela nagrała dwa studuyne albumy oraz trzy dema. W listopadzie 2012 roku Vektor odbył trasę koncertową z Napalm Death, Municipal Waste oraz Exhumed, a w styczniu tego roku zagrał na Earache Records Showcase w Kalifornii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.