Facebook Google+ Twitter

Wokalista PLATEAU debiutuje na...Madagaskarze!

...tym razem w zupełnie "niemuzycznej" roli. Od 15 maja na blogu "Miejsce Za Miejscem" będzie można przeczytać codzienną relację z wyprawy Michała Szulima na Madagaskar- jedną z najbardziej egzotycznych wysp świata.

Michał Szulim- wokalista zespołu PLATEAU / Fot. Robert BakaNa codzień jest wokalistą i autorem tekstów w zespole Plateau (grupa wydała właśnie swój piąty album zatytułowany: "W związku z Tobą"), ale nie ogranicza się tylko do muzycznej aktywności. Od dwóch lat, na autorskim blogu, pod adresem: www.MiejsceZaMiejscem.blog.pl, zamieszcza autorskie relacje ze swoich podróży- zarówno w dalekie jak i bliskie miejsca:

"Mocno wierzę w to, że niezależnie od tego, czy jest to Paryż, Rzym, czy też Pleszew i Koluszki- wszędzie tam można znaleźć miejsce: ciekawe, wspaniałe, magiczne…ale czasami irytujące, denerwujące nawet. Ale zapamiętywalne, jakieś. I o takich miejscach, które napotkałem podczas swoich podróży, chciałbym Wam opowiedzieć".

Od 16 maja, za pośrednictwem bloga będzie można śledzić każdego dnia wyprawę Szulima na Madagaskar- "wyspę króla Juliana, lemurów, kameleonów, dzikich terenów i miejsc, w których biały człowiek ciągle jest sensacją".

Zapraszamy:

www.MiejsceZaMiejscem.blog.pl

www.facebook.com/MiejsceZaMiejscem

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.