Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15504 miejsce

"Wola zmienną jest" - konkurs fotograficzny

Z jednej strony pozostałości po przedwojennych fabrykach i awangardowe osiedla, z drugiej – prężnie rozwijająca się warszawska dzielnica z modnymi kawiarniami. Wszystko to sprawia, że Wola jest wyjątkowa i przepełniona ciekawymi miejscami,

Z jednej strony pozostałości po przedwojennych fabrykach i awangardowe osiedla, z drugiej – prężnie rozwijająca się warszawska dzielnica z modnymi kawiarniami. Wszystko to sprawia, że Wola jest wyjątkowa i przepełniona ciekawymi miejscami, które warto poznać. Jak dzielnica zmieniła się przez lata? To temat przewodni konkursu fotograficznego „Wola zmienną jest”. Do zabawy zaprasza Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola oraz centrum handlowe Wola Park.

To już 7 edycja konkursu, którego celem jest zachęcenie uczestników do poznawania Woli i jej historii, zainteresowanie otoczeniem, przyjrzenie się codziennie mijanym obiektom i dostrzeżenie zmian, którym podlegają.

By wziąć udział w konkursie należy nadesłać fotografie, które wiernie odzwierciedlają zdjęcia archiwalne z Cyfrowego Archiwum Wolskich Regionaliów lub odwzorowują fotografie z przeszłości ze swoich prywatnych zasobów. Zgłoszenia można wysyłać do 30 września na adres: c3@bpwola.waw.pl. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody ufundowane m.in. przez Wola Park.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronach: www.wolskieregionalia.waw.pl, www.bpwola.waw.pl oraz www.wolapark.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.