Facebook Google+ Twitter

Wołgograd. Bestialstwo islamistów, Rosja bohaterska

Rosyjskiemu państwu wymierzono policzek. Trzy akty terroru na ulicach miasta-bohatera, gdzie zadano decydującą klęskę hordom Hitlera i Mussoliniego, ujawniły jednak również właściwe Rosjanom bohaterstwo. Islamiści skończą jak naziści?

Matka ojczyzna opłakuje poległego bohatera. Jeden z pomników bitwy stalingradzkiej. http://www.volgsovet.ru/Photo/List2.aspx?id=2-1 / Fot. nieznanyW chwili, gdy piszę te słowa, w szpitalu w Wołgogradzie jest w stanie krytycznym mały chłopczyk. Jeśli przeżyje będzie sierotą. Rodzice i dziecko, zmasakrowani wybuchem w trolejbusie, zostali „ukarani” za dwie „winy”: 1) jechali tą samą trasą co rodziny rannych we wczorajszym wybuchu na dworcu kolejowym, 2) urodzili się w Rosji. To może być tylko zapowiedź tak wielkiego terroru jaki tylko da się zorganizować przed igrzyskami olimpijskimi w Soczi.

W diabelskim kręguKim byli sprawcy samobójczego zamachu bombowego u wejścia na dworzec kolejowy w Wołgogradzie i trolejbus linii 15 zostanie zapewne niedługo podane do wiadomości publicznej. Ważniejsze jest jednak co innego. Jak można wysadzić się w powietrze i pociągnąć za sobą na tamten świat innych, zupełnie przypadkowych ludzi?

„Jakże ktoś, kto wybrał posłuszeństwo Allachowi, może tego pragnąć? [...] Zostać żywą bombą oznacza bunt przeciwko Bogu w dwóch niezmiernie ważnych sprawach naraz. Po pierwsze odrzucasz nadzieję na Jego pomoc i łaskę, a po drugie ryzykujesz poświęcenie życia niewinnych ludzi wraz z życiem twoich wrogów. [...] Zaś ten, kto zabija niewinnych jest tak samo winien jak ten, kto zabija całą ludzkość. Ludzie, którzy wsączyli ten jad w umysły muzułmanów sprowadzili z powrotem na świat haniebną herezję Hasana Sabbaha. Oto znak, że szatan został rozpętany i nadeszły czasy ostateczne. Nie poddawaj się złu!” Tak napomina pobożny ojciec swą córkę, która zapragnęła „dać świadectwo Allachowi” stając się „czarną wdową”.

http://www.youtube.com/watch?v=OYB_GUchTGw

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nie jest prawdą, że "...w przypadku japońskich kamikadze - samoloty konstrukcyjnie pozbawione możliwości lądowania..." Otóż piloci specjalnej jednostki kamikaze utworzonej z końcem 1944 roku, po nieudanej misji wcale nie byli pozbawieni mozliwości powrotu do swojej bazy, startowali i lądowali na całkowicie sprawnych maszynach i to jednych z najlepszych - Mitsubishi A6 Reisen, Zero - w działaniach II wojny światowej. Dopiero krótko przed zakończeniem wojny, Armia Cesarska wprowadziła do misji kamikaze samoloty o napędzie rakietowym, które były wynosze w przestrzeń za pomoca bombowców, będąc podwieszanymi pod nimi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Celna uwaga, Pani Jadwigo. Natomiast prawowierny muzułmanin nie powinien nawet dotykać tak alkoholu jak narkotyków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autor wspomniał w komentarzu Japonię, mając zapewne na myśli kamikadze. I tu pozwolę sobie dodać jeden szczegół - bez względu na stopień indoktrynacji samobójców motywowanych wiarą w obłędne teorie wodzów - znieczulani byli (są) dodatkowo solidną porcją alkoholu/haszyszu.
Ideolodzy przygotowujący żywe pociski dobrze wiedzą, że największa nawet determinacja może w ostatniej chwili zawieść.
Stąd ogłupienie narkotykiem i dodatkowa możliwość zdalnego odpalania ładunków; tak, jak w przypadku japońskich kamikadze - samoloty konstrukcyjnie pozbawione możliwości lądowania.
Bez względu na siłę przekonań samobójców-zamachowców, są oni pierwszymi ofiarami obłąkanych teorii religijno-politycznych. Co bynajmniej nie znaczy, że im współczuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Hordy Hitlera i Mussoliniego" to oczywiście pojęcie umowne. Dotyczy szerokich śladów śmierci ludności cywilnej i zniszczeń materialnych, w tym dóbr kultury, na szlakach ich pochodów. Z „islamskim faszyzmem“ (tu niejeden zaprotestuje; nie obrażać wyznawców islamu jako takiego) łączy je przekonanie przywódców, zaszczepione wykonawcom ich poleceń, że im więcej popełni się zbrodni, tym szybciej osiągnie się swoje cele.


Czy zbrodniarz może wierzyć w Boga? Zapewne. Szatan też w Niego wierzy... Tak w pojęciu Jezusa jak i Mahometa Stwórca jest ojcem odwiecznym, który lituje się nad ludźmi, a cześć należy mu oddawać w duchu i w prawdzie. Powoływanie się na Pana Zastępów dokonując rzezi niewiniątek jest zatem szczytem ludzkiej przewrotności. Użyję ponownie wyrazistego przykładu. Japończycy nie są narodem wyposażonym w beznadziejną tradycję i kulturę, ale pewnym okresie źli i szaleni ludzie zaczęli nadawać im kierunek. W jaki sposób to zmieniono, wiemy. Islamiści popełniają swe zbrodnie na konto wszystkich muzułmanów, niestety; doradzam wszystkim znającym angielski samodzielne obejrzenie filmiku wskazanego na pierwszej stronie tego artykułu. Obawiam się, że bez podobnej straszliwej lekcji, jaką otrzymał Kraj Kwitnącej Wiśni w końcu się nie obejdzie w stosunku do krajów muzułmanów sunnickich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Problem w tym, że "hordy" Hitlera i Mussoliniego nimi nie były... To były regularne, cywilizowane wojska, których siłą napędową była ideologia niewiele mająca wspólnego z religią taką, jaką jest islam. Każdy fanatyzm jest groźny, ale ten, którego podstawą jest wiara w Boga - jest nie do pokonania metodami demokratycznego świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.