Facebook Google+ Twitter

Wolne miejsca na studia! Studencie skorzystaj z tej szansy!

Jeżeli nie zdałeś matury i pisałeś poprawkę możesz iść na studia, tak jak wszyscy w październiku. Bowiem we wrześniu uczelnie przeprowadzają dodatkową rekrutację, by zapełnić wolne miejsca na różnych kierunkach.

Jeśli nie udało ci się zdać matury w pierwszym terminie, a uda się w sesji poprawkowej nic straconego - możesz w tym roku iść na studia. Wiele uczelni we wrześniu ogłasza dodatkową rekrutację. Wolnych miejsc jest sporo, ze względu na niż demograficzny. Są również dodatkowe rekrutacje na kierunkach z kompletem osób, ma to zjawisko miejsce, gdy dany student nie przyniesie na czas dokumentów.
Na studiach zaocznych, jak i dziennych wciąż są miejsca wolne. Druga rekrutacja, tak jak pierwsza ma miejsce przez internet, a koniec jej następuje w połowie września. Uczelniami poszukującymi kandydatów na studia są m.in. Uniwersytet Warszawski, Szkoła Wyższa Handlowa oraz Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jednak na pewno w uczelni w twoim regionie również będzie trwał nabór przyszłych studentów. Warto skorzystać z tej możliwości, bowiem dzięki studiom otwierają się drzwi na lepszą karierę zawodową.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Panie Andrzeju Czarnecki, gdzie Waćpan uczył się marketingu? Chyba gdzieś na tajnych kompletach... Bardzo profesjonalny wabik... Widzę już jak serwer się grzeje, a ludzie nie mogą się dostać na stronę, bo przeciążona...

Komentarz został ukrytyrozwiń

SPAM

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam! Wolne miejsca na studia II stopnia są jeszcze dostępne w oddziałach szkół grupy WSB na terenie całego kraju (m.in. w Poznaniu, Wrocławiu czy Gdańsku). Ze swojej strony serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych takimi studiami oraz studiami II stopnia połączonymi ze studiami podyplomowymi właśnie do Nas. Szczególnie ta druga oferta jest bardzo atrakcyjna, bowiem można w jednym czasie zdobyć dwa dyplomy: magistra i studiów podyplomowych. Zapraszam na naszą stronę internetową po szczegóły. Dodam też, że zapisując się na studia do 15 października można zaoszczędzić aż 700zł na wpisowym i czesnym.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II stopnia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.