Facebook Google+ Twitter

Wolne miejsca w renomowanych warszawskich gimnazjach i liceach? Za późno!

Czy to możliwe, by w sierpniu w renomowanych liceach i gimnazjach były jeszcze wolne miejsca? Z mediów wynika, że tak. Zainteresowane szkoły nic o tym jednak nie wiedzą.

(CC BY-SA 3.0) / Fot. Taw - Sprawa jest już dawno nieaktualna. Dlatego wszyscy, u których
narodziła się nadzieja, muszą ją na powrót ugasić - komentuje informacje dzisiejszej Rzeczpospolitej pracownica sekretariatu Gimnazjum przy Twardej.

W żadnym z renomowanych liceów, m.in. w Batorym, Dąbrowskim, Czackim, Lelewelu, Hoffmanowej, Kochanowskim czy Sienkiewiczu nie udzielono nam informacji na temat dodatkowej rekrutacji, zasłaniając się urlopami pracowników lub brakiem kompetencji w udzielaniu informacji.

Pracownica sekretariatu liceum im. Stefana Batorego zaznaczyła tylko, że wszelkie podania mogą być rozpatrywane pod koniec sierpnia, ale nie należy spodziewać się masowego przyjmowania do szkoły w tej chwili.

Druga rekrutacja nie jest niczym nadzwyczajnym, ale… w połowie lipca, nie sierpnia. Lista wolnych miejsc co roku ogłaszana jest na stronie www.warszawa.edu.com.pl i ostatnie informacje pojawiły się tam 10 lipca br.
W zdecydowanej większości "ogólniaków" były wtedy pojedyncze miejsca i małe jest prawdopodobieństwo, że są one dostępne w dalszym ciągu.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

nuwaro
  • nuwaro
  • 17.08.2012 09:50

Jeśli ktoś jest zainteresowany rankingiem warszawskich gimnazjów za 2012 na podstawie wyników z OKE, to zapraszam na stronę:

http://wardakowie.pl/najnowsze/ranking-gimnazjow-warszawskich-2012

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam więc do renomowanych liceów w Zamościu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.