Facebook Google+ Twitter

Wolno obrażać prezydenta RP? Radny PiS nie odpowie za znieważenie

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2012-01-19 19:38

Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe umorzyła śledztwo w sprawie publicznego znieważenia prezydenta RP Bronisława Komorowskiego przez radnego PiS Macieja Maciejowskiego. W listopadzie ub. roku na twitterze radny nazwał prezydenta "bydlęciem" i "pajacem".

http://twitter.com/maciejowski_waw / Fot. print screenMaciejowski, komentując podziękowania, składane przez Bronisława Komorowskiego dla kapitana Boeinga 767, napisał na twitterze: "Miała być konferencja Lotu, ale to bydle musi sie podlansować, podziękuj swoim panom z Kremla pajacu". Następnego dnia opublikował na facebooku lakoniczne przeprosiny za inwektywy pod adresem prezydenta, "podtrzymując tezę" o "dziękowaniu panom z Kremla".

Radny PiS do prezydenta RP: podziękuj swoim panom z Kremla, pajacu

 / Fot. PAP/Jacek Turczyk Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Renata Mazur powiedziała, że śledztwo zostało umorzone z powodu braku znamion czynu zabronionego. Postanowienie o umorzeniu śledztwa jest nieprawomocne.

Radny nie ukrywa, że jest szczęśliwy z takiego obrotu spraw. "To bar­dzo do­bra wia­do­mość" - po­wie­dział serwisowi rp.pl. "To nie by­ła spra­wa kry­mi­nal­na dla pro­ku­ra­tu­ry, a po­li­tycz­na".

Za publiczne znieważenie prezydenta grozi do 3 lat więzienia. Śledztwo w tej sprawie warszawska prokuratura prowadziła z urzędu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (175):

Sortuj komentarze:

Znalazłem w Onecie link i do niego - najzwyczajniej w świecie - zajrzałem. zauważyłem, że jest to serwis społecznościowy jak nasz W24, tyle tylko że piszą tam różni ludzie - nie tylko prorządowi, nie tylko zwolennicy partii rządzącej. no i usiłowałem ten link zamieścić tutaj na W24, ale coś mi się nie udało - czemu? Przecież ja wielokrotnie w innych serwisach podaję linki do W24 i nie zdarzyło się,żeby któryś blokował. Więc jeszcze raz podejmuję próbę wstawienia pod tym artykułem tego linku. http://www.xami.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/pis-28-marca-w-pe-wysluchanie-publiczne-ws-katastr,1,5061020,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
qwertyuiop
 • qwertyuiop
 • 12.03.2012 15:52

hejterzy są wszędzie :|

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 23.01.2012 11:42

jakieś granice przyzwoitościsą są jaki byłby szum gdyby ktoś nazwał kaczynskiego byłego prezydenta pajacem itd przecież PIS by szalał i fotyga i macierewicz wszyscy.... a ze ludzie wybrali posła klauna może nie znali go dobrze...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Delete
 • Delete
 • 22.01.2012 22:39

Miroslaw Kraszewski Dzisiaj 22:16
Piszesz tak .” nadal mam mozliwosc kasowania komentarzy, ale nie kasuje, zeby zrobic przyjemnosc panu redaktoerowi naczelnemu, ktoremu daje okazje zapoznania sie z kultura i poziomem uzytkownikow.?
Tak?Masz możliwości ?To skasuj ten post

(Miroslaw Kraszewski Dzisiaj 22:16) To skasuj ten post


No, Miroslaw kraszewski ,pokaz jaką masz władze i moc sprawczą .,.
Delete

Komentarz został ukrytyrozwiń

Inka Dzisiaj 21:31
==============
pozdrawiam i zycze Pani owocnego, wesolego spelnionego komentowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

nadal mam mozliwosc kasowania komentarzy, ale nie kasuje, zeby zrobic przyjemnosc panu redaktoerowi naczelnemu, ktoremu daje okazje zapoznania sie z kultura i poziomem uzytkownikow.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 22.01.2012 21:31

@Mirosław Kraszewski - życzę dużo zdrowia i wytrwałości tu na W24!; bo niegramotnych idiotów u nas dostatek.

Pozdrawiam Panie Mirku!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ocena poczynań Kraszwskiego
 • ocena poczynań Kraszwskiego
 • 22.01.2012 21:23

JESTEŚ ŁAJZĄ I PROWOKATOREM !!!!!To jest równe pewnikowi.
Nie jesteś lojalnym Polakiem a wrogiem,zaciekłym Rzeczpospolitej Polskiej.Taka jest moja ocena po przeczytaniu twoich wypowiedzi i tych co do ciebie pisano a ty notorycznie kasowałeś .Jak byleś debiutantem i miałeś możliwość usuwać krytyczne do ciebie posty .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Arkadiusz Gębka Dzisiaj 16:18
@ Mirosław Kraszewski
Rozmowa to kontakt, wymiana poglądów z akcentem na "wymiana".
Pan nie wymienia.
Pan prezentuje własne - ciasne...
Nie dotarła do Pana Teresa z Detroit.
Św. Teresie z Kalkuty też by się nie udało...:)
=================================
Do Pana tez nie dociera to, ze mozna miec wlasne poglady oparte na innym pojmowaniu rzeczywistosci niz Panskie?

Dla jednych, jemu podobnych, Jaruzelski jest czlowiekiem honoru - dla innych to bandyta ze zbrojnej antypanstwowej grupy. Dla jednych Bartoszewski jest profesorem, dla innych niedouczonym imitujacym profesora, obsesjonatem, bez uprawnien w jego CV do nauczania kogokolwiek, kiedykolwiek i gdziekolwiek, nawet zwierzat futerkowych. Itd itp.
Jak juz kiedys napisalem, pojmowanie rzeczywistosci zalezy od wychowania w domu i przynaleznosci do kregow kulturowych. nie tylko od wlasnego intelektu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.