Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15952 miejsce

Wolontariat w teatrze, sposobem na tanie wakacje w Gdańsku

Nie masz pomysłu na letni wypoczynek? Marzysz o spędzeniu wakacji nad morzem? Skorzystaj z oferty Teatru Wybrzeże!

Justyna Świerczyńska zaprasza do współpracy / Fot. Ewa KowalskaTeatr Wybrzeże w Gdańsku niejednokrotnie korzystał z pomocy trójmiejskich wolontariuszy, którzy brali udział w letnich akcjach promocyjnych. Tegoroczna oferta teatru powinna jednak zainteresować mieszkańców głębi Polski.
- Wolontariusze będą brali udział w organizacji imprez towarzyszących spektaklom, akcjach ulicznych, reklamowych oraz dystrybucji materiałów informacyjnych. W zamian za sześć godzin pracy dziennie, zapewniamy chętnym bezpłatny nocleg na terenie kampusu Akademii Medycznej i gratisowe bilety na wszystkie spektakle Teatru Wybrzeże - mówi Justyna Świerczyńska, specjalista ds. public relations.

Propozycja skierowana jest do młodych ludzi, którzy zawitają do Gdańska między 5 lipca a 4 sierpnia, i którzy zadeklarują przynajmniej tygodniową współpracę. Akademiki Akademii Medycznej w Gdańsku czekają na wolontariuszy / Fot. Ewa Kowalska

Można sobie wyobrazić, że większa grupa przyjaciół, choćby autorów gazety internetowej Wiadomości24.pl, zdecyduje się na tę formę wypoczynku nad morzem. Ile osób jesteście Państwo w stanie przyjąć podczas „turnusu”?
- Chcielibyśmy, by w każdym takim tygodniu pracowało u nas pięć osób. Oczywiście chętni będą mogli spędzić z nami cały miesiąc - odpowiada pani Justyna.

Wakacyjna praca w gdańskim teatrze pozwoli poczuć atmosferę tego magicznego miejsca, a codzienne spotkania z aktorami mogą dostarczyć niebywałych wrażeń. W czasie wakacji na deskach Teatru Wybrzeże pokażą się m.in.: Joanna Bogacka, Wanda Neumann, Dorota Kolak, Joanna Kreft-Baka, Mirosław Baka, Adam Kazimierz Trela, Monika Chomicka-Szymaniak, Krzysztof Gordon, Ryszard Ronczewski.

Na osoby zainteresowane współpracą czeka Justyna Świerczyńska z Działu Promocji i Marketingu Teatru Wybrzeże, tel. 0-58-305-66-41, email: justyna.swierczynska@teatrwybrzeze.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Wspaniale. Szkoda, że przeczytałem to dopiero teraz. ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus! Za info o mieście! Super!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ z chęcią tam pojadę, jeśli tylko będę mogła. Ewa - jesteś cudowna, zwłaszcza że gdyby tylko mnie przyjeli to poleciałabym tam... na skrzydłach!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaszczepiłbym może to jakoś w Łodzi ale chyba nie ma takiego śmiałka, który na wakacje przyjechałby do pływającego miasta...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, wiadomo, że ja jestem ZA! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus. Ewo, dzięki Tobie wiem, co się ciekawego dzieje w moim mieście :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.06.2007 20:49

(+) Chyba nie jest to forma wypoczynku, na ktora moglbym sie zdecydowac... :-) Piszesz: "Propozycja skierowana jest do młodych ludzi"... kurcze... i to jest wlasnie moj problem... :-))) Not at all... inicjatywa naprawde fajna...

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

super .

Komentarz został ukrytyrozwiń

ekm...też się zastanowie, poszukam wolnego czasu...ale nie wiem czy sie uda...fajny pomysł na promocje!
+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.