Facebook Google+ Twitter

Wolsztyn. Kurs na instruktora piłki nożnej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-06-30 21:07

Kurs instruktora piłki nożnej przygotowuje kursantów do pracy w klubach, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli).

Kurs na instruktora piłki nożnej w Wolsztynie
 / Fot. ttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b9/Football_iu_1996.jpgPomysłodawcą zorganizowania kursu na terenie powiatu wolsztyńskiego, grodziskiego i nowotomyskiego jest – pan Tomasz Leszczyński (Trener I Klasy UEFA A) Organizatorami kursu będą Polska Akademia Sportu w Warszawie oraz pan Tomasz Leszczyński. Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktora piłki nożnej wg wzoru. Absolwent kursu uzyskuje uprawnienia zawodowe zgodne z rozporządzeniem ministra. Legitymacja wystawiana jest max. w ciągu 2-3 TYGODNI od zdania egzaminu! Dodatkowo absolwent otrzymuje CERTYFIKAT INSTRUKTORSKI w języku angielskim ze szczegółowym programem kursu, numerem, podpisem i pieczątką wg standardów, pozwalającym na podjęcie legalnej pracy w krajach UE.

Kurs instruktora piłki nożnej przygotowuje kursantów do pracy w klubach, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli). Kurs może być też doskonałym odświeżeniem i usystematyzowaniem wiadomości dla osób już prowadzących zajęcia.

Legitymacje wydaje Rektor Polskiej Akademii Sportu, na podstawie przyznanych uprawnień oraz rozporządzenia. Wszystkie legitymacje są rejestrowane w bazie absolwentów i mogą być honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Legitymacja instruktorska jest dokumentem uprawniającym do pracy w charakterze instruktora!
Zajęcia z części specjalistycznej odbywać się będą w piątki od godz. 16 - 20, soboty i niedziele w godzinach 9 - 14, w Międzychodzie. Cały kurs składa się z „części ogólnej (teoria)” oraz „części specjalistycznej (teoria i praktyka)” w skład której wchodzić będą: ćwiczenia, wykłady, warsztaty oraz samokształcenie praktyki instruktorskiej.

Zajęcia praktyczne przeprowadzane będą na sali gimnastycznej i boisku w Międzychodzie. Zajęcia z części ogólnej odbywać się będą w formie e-learningowej (materiały na stronie internetowej). Polska Akademia Sportu uzyskała oficjalną zgodę na prowadzenie części ogólnej w tej formie.

Głównym prowadzącym kursu będzie trener I Klasy UEFA A- Pan Tomasz Leszczyński. Na wybranych przez niego zajęciach szkolenie prowadzić będzie Pan Tomasz Wolanin: wykłady na tematy sędziowskie oraz trener II klasy Pan Dawid Kaniewski : specjalistyczny trening bramkarski.

Rozpoczęcie kursu planowane jest na 13.07.2013 r.
W przypadku niepełnej listy uczestników kursu tj. minimum 15 osób rozpoczęcie zajęć może ulec przesunięciu. Wszystkich chętnych prosimy o kierowanie zgłoszeń przez stronę internetową www.pas.edu.pl Więcej informacji można uzyskać kontaktując się pod nr tel. 501502116 z Panem Tomaszem Leszczyńskim. Harmonogram zajęć rozdany zostanie na pierwszych zajęciach.

Informacja - Klub Sportowy Płomień Przyprostynia
www.plomien1946.glt.pl
www.facebook.com/ksplomien

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.