Facebook Google+ Twitter

Woodstock. Grzegorz Miecugow pobity w trakcie programu na żywo! [FILM]

Do skandalicznego incydentu doszło w czasie programu "Szkło Kontaktowe" w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych podczas Przystanku Woodstock w Kostrzynie. Prowadzący go na żywo Grzegorz Miecugow został zaatakowany przez zamaskowanego widza.

 / Fot. Marcin Gierasimowicz/CC BY-SA 2.5Goszczący na tegorocznej ASP na Przystanku Woodstock dziennikarz Grzegorz Miecugow i artysta kabaretowy Artur Andrus prowadzili program "Szkło Kontaktowe" w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych. Program był emitowany na żywo na antenie TVN24.

W połowie programu, o godz. 22.24, doszło do skandalicznego incydentu. Na scenę wtargnął zamaskowany mężczyzna z hasłem "TVN KŁAMIE" wypisanym na kawałku kartonu i kilka razy uderzył Grzegorza Miecugowa w twarz. Szaleniec posługuje się w internecie ksywką Axelio.


Po jego ujęciu przez niebieskich wolontariuszy Pokojowego Patrolu, Miecugow chciał kontynuować program, bagatelizując zajście, ale publiczność żywiołowo zaczęła skandować: "Przepraszamy!". Artur Andrus skwitował incydent: "Tak się trafia na YouTube!". Panowie prowadzący wymianą zdań ocenili zajście: "Chciał zaznaczyć swoją obecność", "I zaznaczył".

Krzysztof Dobies, rzecznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapowiedział: "Na Przystanku Woodstock nie ma tolerancji dla nieodpowiedzialnych zachowań i tak będzie w tym przypadku. Sprawca tej strasznie przykrej - także dla nas, organizatorów - sytuacji został ujęty i poniesie konsekwencje".

Mówił z uznaniem o postawie publiczności: "Wyrażamy szacunek wobec widowni i społeczności Akademii Sztuk Przepięknych, która przez kilka minut skandowała "Przepraszamy". Krzysztof Dobies zaprosił także na drugi odcinek magazynu satyryczno-publicystycznego "Szkło kontaktowe" już dziś, w sobotę 3 sierpnia.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (52):

Sortuj komentarze:

Amen... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jerzy Konopka Dzisiaj 11:04 - '' Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.''

I tym optymistycznym akcentem możemy podsumować każde zachowanie, gest, zdanie, wbrew partii i poglądom małego-wielkiego wodza światowej smoleńskiej rewolucji.

Dostaniesz w pysk albo zaczniemy grzebać w IPN :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ja dodam jeszcze tylko link do Dziennika Zachodniego, który skorzystał z informacji p. Adrianny i uczynił współautorką tekstu tam opublikowanego: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wszystkie komentarze, które bez wyjątku wyrażają dezaprobatę wobec przywołanego zajścia, za uzupełnienia, wyraz emocji, troskę i życzliwość. Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta bestia, co się czegoś takiego dopuściła to zwykły prowokator. Cała idea festiwalu to miłość, przyjaźń i muzyka, czego sam doświadczyłem biegając tam z całym moim sprzętem fotograficznym po kilkanaście godzin na dobę przez 4 dni. Wszyscy byli bardzo życzliwy, nikt mnie nigdy negatywnie nie zaczepił i z każdym można było się zaprzyjaźnić. Woodstokowicze, kocham Was wszystkich i z całym przekonaniem mówię, że czegoś tak pozytywnego nigdy wcześniej nie doświadczyłem. TO JEST WŁAŚNIE WOODSTOCK!!! LOVE, PEACE AND MUSIC:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podaję za "Gazeta Białystok": Napastnik to 25-letni mieszkaniec Białegostoku Oskar W. To nie pierwszy jego występ. W ubiegłym roku też na przystanku Woodstock darł się do prezydenta Komorowskiego i Jurka Owsiaka a dwa lata temu pytał premiera Buzka czy jest pochodzenia żydowskiego.
http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,14382445,Bialostoczanin_pojechal_na_Woodstock_i_zrobil_zadyme_.html#TRNajCzytSST

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.08.2013 21:44

Panie Władysławie, ja chyba nadal tego nie potrafię :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu, jakie lajki, jakie odsłony? Tym karmić mogą się tylko pseudodziennikarze. Prawdziwy DO czerpie czystą satysfakcję ze zdjęć ŻYWOPŁOTU! ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.08.2013 21:13

Temat na czasie, 135 lajków, 50 komentarzy... i tylko niecałe 3 tys. odsłon. Oj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.