Facebook Google+ Twitter

Woody Allen: Nie molestowałem córki, matka to wymyśliła. Z zemsty

Woody Allen na łamach "New York Timesa" wypowiedział się na temat ciążących na nim oskarżeń dotyczących molestowania córki. Reżyser stwierdził, że oskarżenie to sfabrykowała matka dziewczyny, Mia Farrow.

 / Fot. By Colin Swan (http://www.flickr.com/photos/cswan/87743769/) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsAutor "O północy w Paryżu" twierdzi, że nie molestował nigdy córki, a całą sprawę wymyśliła matka dziewczyny, Mia Farrow. Według Allena, aktorka to zrobiła, ponieważ w tamtym okresie toczyli spór w sądzie dotyczący prawa do opieki nad córką.

"Nie molestowałem Dylan, kochałem ją. Mam nadzieję, że pewnego dnia ona zrozumie, jak była oszukiwana i pozbawiana kochającego ojca oraz wykorzystywana przez drugiego z rodziców" - napisał reżyser w "New York Timesie".

Oświadczenie Woody'ego Allena pojawiło się na łamach "NYT" - w tej samej gazecie, w której tydzień temu córka Dylan Farrow oskarżyła Allena o molestowanie. Kobieta zarzuciła mu, że dopuszczał się tego czynu w 1992 roku, gdy ona miała 7 lat. Kiedyś nawet toczyło się śledztwo, ale zostało umorzone.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.