Facebook Google+ Twitter

World Dance Week. Międzynarodowe doświadczenia i dobry wynik

Joanna Kremer i Katarzyna Horawa - tancerki Studia Tańca „Flash” LCK - w ramach przygotowań do mistrzostw Polski 2010 wzięły udział w organizowanym w dniach 9-13 grudnia Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego „World Dance Week".

Rozgrzewka... / Fot. Jacek KremerPo ogłoszeniu wyników / Fot. Jacek KremerW imprezie odbywającej się w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach udział wzięli najlepsi tancerze z całego globu. Festiwalowi towarzyszyły również warsztaty taneczne prowadzone przez znanych w świecie choreografów.

- Pięć dni niezapomnianych wrażeń, wspólnych warsztatów i rywalizacji na najwyższym poziomie to wspaniała lekcja dla naszych tancerek. W tym doborowym gronie dziewczęta ze ST „Flash” zaprezentowały się z jak najlepszej strony - w kategorii duetów zatańczyły w finale i zdobyły 5. miejsce. Różnice punktowe pomiędzy 1. a 5. miejscem były ułamkowe - mówi trener tancerek z Libiąża Jacek Kremer.

- Mamy nadzieję, że ten sukces przybliży nas do miejsc medalowych na MP 2010 r. Za możliwość wzięcia udziału w tych prestiżowych zawodach chcielibyśmy podziękować dyrektorowi LCK Panu Tomaszowi Bębenkowi - podsumował Kremer.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.